Krásné a kulaté...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pritelkyne
1 příspěvek 22.11.08 10:52
Krásné a kulaté...

Vážení Labužníci, zaregistrovala jsem se jen na moment, abych zde veřejně mohla poblahopřát Terrince/Janě k jejím dnešním a kulatým narozeninám!!! Budu s ní až zítra, proto jí přeji jako host od Vás, aby byla překvapená, vždyť Labužník je její jeden z koníčků a určitě se k tomu přání dnes dostane. Je to totiž moje největší a nejlepší přítelkyně, jakou si může člověk přát!
Tak Jani, přeji Ti hlavně zdravíčko a to ostatní víš.....Tvá přítelkyně Ren. Zítra navi…,už se těším a máme Tě rádi!

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 22.11.08 12:37
Ren,

moc Ti děkuji a že si mě překvapila, to si teda piš, přece jsi psala SMS? Tak tohle si neměla! Jen počkej zítra zajíci!!! Já Ti…,no to budeš koukat, jen aby jste sem ten kousek dojeli, je úúúúplná sněhová vichřice a nestačíme „šornovat“ sníh. Zima je holt tady. Už se ne Vás taky těšíme. Pa Jana

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.08 12:44
Terrinko :-)

i já Ti přeji ještě hodně dlouhých let stejně optimistických :-) D.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 22.11.08 13:37
Dando,

moc Ti děkuji za přání- od Tebe si toho obvzlášť cením. Jo, slibuji, že v optimismu se budu fakt snažit pokračovat, to bych ani nebyla já. Pěkný víkend, tady je úplná čína! Jana

mrtvola
1394 příspěvků 22.11.08 14:33
Terrinko,

nejkrásnější a nejkulatější! Ať tě lidi mají rádi a ať nejsi sama, ať máš hodně přítelkyň, které ti přijedou popřát osobně a chytí tě za ruku. Upřímně mrtvola

jolana
5065 příspěvků 22.11.08 14:49
Terrinko, posielam

zelanie, nech sa ti dari ako sa ti len zamanie a zdravicka k tomu pozehnane..a kdyby jizni cechy neboli tak daleko..

http://www.youtube.com/watch?…

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 22.11.08 15:33
Krásné a kulaté...

Oběma Vám moc děkuji! jolanko, kdyby si byla blízko, tak bys mohla zajít na kafčo s dortíkem a nějaký ten „šňaps“, jenže člověk míní a dálka mění.

Mrtvolo, pokud je Tvé přání opravdu míněné upřímně, tak jsi mě fakt upřímně a hodně potěšila! T.

bona
2416 příspěvků 22.11.08 15:45
Milá Terrinko,

virtuálně Ti připíjím na zdraví a přeji Ti do dalších let jen vše dobré, lásku, radost a štěstí. No a taky krásnou oslavu v milé společnosti rodiny a přátel a dobrého jídla a pití…
Bohdana

karminek
757 příspěvků 22.11.08 18:08
i já

ti přeju vše nejlepší a všechna splněná přání

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 22.11.08 19:27
boni a karmínku

velké díky za přání, ale taky se říká, že v tomhle věku už se neslaví, ani nepřeje, cha,cha.....,proto jste moc hodní a mě to těší! T.

Jinjorka
112 příspěvků 23.11.08 19:33
Moc zdravíčka

…to je myslím to nejhlavnější,ale k tomu všechno co si jen přeješ a spoustu radostí s pidiličkama přejí Jindra Petr a Enji

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 23.11.08 20:46
Jindřiško,

tak moc ráda Tě tady vidím- jupíííí!!! Za přáníčko celé rodiny Ti děkuji, jsem z toho úplně naměkko. Napiš co Enji- něco nového? Pidi, ta nejmenší už čeká! Ahojky Jana

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz