Kdy zacina advent...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meisje
580 příspěvků 19.11.08 08:09
Kdy zacina advent...?

Labuznici prosim Vas, ktera nedele bude tento rok prvni adventni? Diky a zdravim, meisje

Reakce:

jitkap
115 příspěvků 19.11.08 08:46
...

Meisje, tento rok začíná advent 30. listopadu, bude to první neděle adventní. Přeji Ti prožití adventní nálady a přípravy na Vánoce. Jitka

meisje
580 příspěvků 19.11.08 09:37
...

A jejda…tak abych sebou hodila, musim udelat venec.

Jitus diky za info a za prani a tobe to same…hlavne at jsem zdravi a v pohode, mej se a dikymeisje.

Sylvie
2302 příspěvků 19.11.08 09:58
...

Meisje, přeji Ti krásně prožitý advent. Ať se ten věnec povede, mně se nepovedl nikdy. Tak jsem si o Dany - Pekarky dala upéct perníkový. A ten, možná, zvládnu příště i sama.
Ahoj do Indie
 Sylvie

meisje
580 příspěvků 19.11.08 10:09
...

Sylvi…dekuji a tobe taky krasny advent.
Ja si venec pecu z kynuteho testa. Ten prijde na stul a na dvere prijde co vyrobi deti. Docela by me zajimalo jak vypada ten z perniku…nevlozis fotecku? Zdravim z chladne Indie ( teplota klesa - dnes uz jen 23 st. ((( )

kamilio
551 příspěvků 19.11.08 15:53
Kdy zacina advent...? meisje

Advent se pocita tak, ze nedele před Stedrym dnem je posledni, tedy ctvrta. Pak pozpatku dopoctes tu prvni - zacatek adventu.

meisje
580 příspěvků 19.11.08 16:03
Kamilio...

…ja to vim jak se pocita advent, ale diky ze jsi me ujistil, ze to pocitam spravne. Po dlouhych letech stravenych v zemi kde se advent nedrzi jsem se potrebovala ujistit, ze to i u vas vychazi na ten samy den jako u me

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz