jehličky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chocolat
106 příspěvků 10.10.04 17:34
jehličky

jako malá holka jsem byla malá a hubená,ale v pubertě jsem se vytáhla na 180 cm a hodně přibrala.zkusila jsem různé diety,ale chyběla vůle,byla jsem ve stresu a hladová.pomohla mi akupunktura-do ucha jsem si nechala píchnout 2 jehličky-jedna zaručí psychickou pohodu a druhá vás zbaví hladu.pak se jenom řídíte dietním programem…je to kúra na 3 týdny.já ji zopakovala 2× a za necelého půl roku zhubla 15 kilo a po dalším půl roce nemám ani deko navíc.ordinace ve které jsem byla je v praze kousek od hlavního nádraží.nevím přesně adresu,ale o čínské medicíně se dá určitě dočíst i na netu.hodně štěstí

Reakce:
Labužník Denda02
213 příspěvků 14.10.04 11:35
Jehlicky - dotaz

Chocolat, shodou okolnosti jich mam par v uchu taky - 6. Tu „na hlad“ tam mam taky, ale o zadnym dietnim rezimu mi akupunkturista nerekl. Muzes mi o tom prosim napsat neco vic???
 Diky.

LuciiK
29 příspěvků 14.10.04 13:23
Já bych...

musela vypadat jak jehelníček,aby mi to pomohlo zhubnout Na mě různé přípravky nějak ztrácejí účinnost Jediné co na mě platí je BODOVÁ DIETA…

Vali
1326 příspěvků 14.10.04 18:16
Lucííku,

moc vtipné, zasmáli jsme se, ale manžel říká, že nejlepší dieta je dlouhý bič a malý dvorek. Nějak se mi takovou dietu nechce držet, i když ten bič máme doma.

Labužník Denda02
213 příspěvků 15.10.04 07:26
Jehlicky

Haha… uz jsem Lucíííkovi na chatu navrhovala, ze by si tema jehlickama mohla nechat sespendlit pusu

chocolat
106 příspěvků 16.10.04 22:18
...

co se týče dietního režimu,pro normálního člověka je dost drsný. nepamatuju si ho úplně přesně a brožuru o něm už nemám,ale nese se v duchu:snídaně-10 mandlí nebo lžíce sezamových semínek…oběd-tři lžíce rýže uvařené a smíchané se lžící hrášku a kukuřice nebo krajíček chleba s tahini…večeře-rajče nebo např. jablko…když jsem tenhle jídelníček v ordinaci četla,tak jsem byla značně skeptická,ale vydržela jsem a ani to nebolelo.dokonce za pomoci „jehličky pohody“ jsem byla šťastnější a spokojenější než kdy dřív.ještě se pokusím prospekt s jídelníčkem někde vyhrabat a kdyžtak dám vědět

goro
82 příspěvků 24.11.04 21:34
Vidle

Ja teda nevim, ale kdyby me propichli vidlema, nebylo by to nic platny.

Aussie
45 příspěvků 02.01.05 03:47
Jehličky nebo vidle?

Můj kamarád je výborný akupunkturista, a ten mi řekl, že něco takového jako „jehličky na zhubnutí“ neexistuje. Takže ani ty vidle by nepomohly! Jediné, co funguje, je míň jíst a víc se hýbat. Jehličky jedině na zpomalení (nebo zrychlení) metabolismu. V případě drasticky omezené stravy prý na zpomalení, takže člověk nepociťuje hlad. Ty na psychickou pohodu skutečně fungují! Ale pozor, není akupunkturista jako akupunkturista. Většinou jsou jenom ztrátou času a peněz, hlavně ti rychlokvašení.

barbaanek
99 příspěvků 05.01.05 08:06
K tomu jídelníčku:

na tenhle jídelníček jsem narazila jako na dietu jako takovou, hlad při ní opravdu není (první dva dny držíte prakticky půst, takže se vám žaludek scvrkne tak, že máte pocit, že i těch deset mandlí nesníte), a hubne se celkem fofrem, okolo 0,5kg DENNĚ. Což dokazuje, že za hubnutí nemůže ani tak akupunktura, ale právě dietní jídelníček

chocolat
106 příspěvků 05.01.05 20:09
to jo,ale

akupunktura pomáhá právě nám,jedincům se slabou vůlí zvyklím se přecpávat každý den,abychom zvládali záchvaty hladu a z něj plynoucí úzkosti.samoz­řejmě,že jenom díky jehličkám nikdo nezhubne,pokud nebude dodržovat předepsaný jídelníček…

chocolat
106 příspěvků 24.05.05 18:51
pro zájemce:

mrkněte na stránky www.tcmbohemia.cz

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz