Hledám človíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 01.02.17 02:30
Hledám človíčka

Ahoj děcka,

jsem starý a kdysi velmi aktivní uživatel tohoto webu a figuruji zde pod nickem Ivo (pravděpodobně) - už si to nepamatuji. Jakási nostalgie (pro neznalé choroba, která napadá zejména přestarlé, ale i mladší, málo odolné jedince, kteří se neumí úspěšně bránit dnešní tryskově době) mě sem po dlooouhé době zavála a tak jsem si připomněl časy dávno minulé…přiznávám, bylo to milé pohlazení po duši…připomenout si velikány tohoto webu Mánka, Babi, Camilia, Pendu…promiňte mi ostatní, byl by to přeobrovský seznam (navíc, řada nás se rozprchla po celé, jak geografické, tak i internetové zeměkouli)…bylo to prostě opravdu o tom, že jsem se vrátil (hluboce) zpět nejen v prostředí Labu, ale i v osobním životě a jak už to u nostalgie bývá, dokonce i uronil slzu, neboť s tím byla svázaná řada osobních zážitků. I když prostředí Labužníka změnilo majitele, kabát atd., tak stále je mmístem, kde se potkávají lidé, kteří umí skloubit lásku k člověku s tím hřejivým pocitem blaha, když si něco dobrého „proženou“ žaludkem :)

A zde je můj problém - potřeboval bych nutně mluvit s Labužnicí, která používala nick Eleeen - umí mi někdo v tomto ohledu pomoct?

Vivat Labužník, Ivo

Reklama

Reklama

Reakce:

Zuzka1973
2181 příspěvků 01.02.17 11:29

@Ivo - zeptám se na FB… znám tam pár lidiček z „tehdejší doby“, někoho mám v přátelích já, ti zase mají v přátelích další… tak třeba některá z nich bude vědět a třeba se ozve někdo přímo zde :kytka:

penda
4752 příspěvků 02.02.17 09:09

Ahoj, Ivošiško, jdu se pokusit ti napsat soukromou zprávu zde na labu. Kdybys chodil na face a četl zprávy ode mě a neměnil mobilní čísla, věděl bys o nás víc. I o Eleeen. ;)

Vasili
26 příspěvků 08.02.17 00:34

Doba se mění, ale dobrý člověk snad ještě žije…A i my stárneme vzhledem, ale duší jsme snad ještě mladí pane. Já jsem za šedesátkou a stále cucák!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz