Foodblogy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3831 příspěvků 12.10.08 17:54
Foodblogy

nebo třeba internetové stránky o vaření.....
Jistě kromě Labužníka navštěvujete i jiné. Které nejčastěji, které se vám nejvíc líbí ? A proč ? Máte absolutního favorita? Objevili jstě nějaké nové ?

Reakce:

Eja
3831 příspěvků 12.10.08 17:58
...

No vlastně by se asi slušelo, abych také odpověděla, když už jsem debatu začala.
Moje " číslo 1" - Šárčina „škola“ vaření.

ewa
600 příspěvků 12.10.08 18:19
Moje jednička

je Mlsná kočka, protože tam si čtu nejen skvělé recepty a prohlížím obrázky k nim, ale oceˇuju i jiné povídání a hlavně obrázky koček a vyprávění o nich.
Dále často navštěvuju marmeládin blog, protože tam má výborné recepty, které se dají dobře a bez mimořádných nároků na suroviny a kuchařské umění použít. Šárčin blog navštěvuju taky ráda, ale o něm se tu už dost mluvilo.
Mrzí mě, že Alenčin foodblog už delší dobu nefunguje, vypadal moc dobře.

buraci
1136 příspěvků 12.10.08 18:37
A já...

… nejčastěji navštěvuji pana Cuketku, Souk, Olivovku, Mlsnou kočku, samozřejmě Šárku a v poslední době i vcelku nový foodblog od Schnytlíka (líbí se mi povídání i netradiční recepty).

tea63
935 příspěvků 12.10.08 18:44
Nerada

bych na někoho zapomněla - Praktické kulinárium, Mlsná kočka, Gurmánka…a omluva všem, které nebudu jmenovat, ale mám je ráda, oni vědí. Ovšem mojí drogou je TasteSpotting a Food Gawker. Inspirace na několik životů a když začnu klikat, tak je rodina zaručeně bez večeře.

bona
2416 příspěvků 12.10.08 21:04
Nejčastěji jsem tady...:-))

Ale kromě těch již jmenovaných (Papája, Šárka, Cuketka, Olivovka ad.) ráda nakouknu i k Žufance, do Jinozemě a na Radúzy recepty - tam hlavně kvůli postupům výroby překrásně ozdobených dortů. Přestože je zatím nepeču, ani nejím…
A teď jsem díky této diskuzi objevila Schnytlika… Takže to jdu prozkoumat . Díky.

bona
2416 příspěvků 12.10.08 21:08
Ještě jsem zapomněla

zmínit Mánkův rybí restaurant, kam chodím pro originální pokrmy z ryb.

tea63
935 příspěvků 12.10.08 21:31
A také

bývám velmi častou a pilnou studentkou Hostovky…;-)

jolana
5065 příspěvků 13.10.08 00:03
Najradsej

si kliknem tam , kde sa vari a kde to voni..cize si klikam presne tam kde ste spominali..a samozrejme www.hruden.ic.cz

mrtvola
1394 příspěvků 13.10.08 05:12
A hergot, hergot -

těch foodblogů je samozřejmě víc, ale číslo jedna je Šárka a její Škola vaření, potažmo zcela nová Gurmánka, občas nakouknu k Bali, Mlsné kočce a Marmeládě a hodně mě zaujalo i Yvino Praktické kulinarium a Chilli Julie, hlavně inteligentním obsahem. K Mánkovi a do Souku chodím cíleně pro recepty z jejich oblastí. Manana není blog, ale mě naprosto nadchnul a prostudovat jeho stránky je doživotní zábava. Mimo jídla - pro nezávazné poklábosení s chytrými lidmi o politice, ale nejen o ní, mám moc ráda Šumavákův blog.
Když to tak po sobě čtu, myslím, že trávím na internetu příliš mnoho času a budu asi muset dělat něco užitečnějšího . Ovšem, kde jinde se tak skvěle pobavím než zde, že .

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.08 05:19
Foodlogy ... Ejo,

já osobně mám ráda od Manana, ale protože nás je v rodině povícero a chutě různé, nepřesýpám přes síto, protože vždy na každém webu je něco pro nás.

gaburiatko
739 příspěvků 16.10.08 19:34
nieco zo slovenskych

Ja okrem spominanych chodievam aj na
http://www.gurman.rimava.sk/
http://www.delikatesy.sk/
 http://jasmine.klimo.net/

Sněhurka
446 příspěvků 17.10.08 18:31
Kromě již zmíněných,

které jsou téměř všechny i v odkazech na našich stránkách a které také čteme, chodím ráda k Dadalovi. A myslím, že takových je nás víc

Yavanna
87 příspěvků 03.11.08 20:09
http://vikipapa.blogspot.com/

Tohle je podle mne čirá láska k jídlu…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz