Položte si Dolce Vitu ke sporáku ;-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bali
1254 příspěvků 24.09.08 08:06
Položte si Dolce Vitu ke sporáku ;-)

Že se vám tam nevejde? Ale ano, v TAKOVÉM BALENÍ se vejde do každé kuchyně ;-)

Reklama

Reklama

Reakce:

mrtvola
1394 příspěvků 24.09.08 10:21
Je úžasná!

Úžasné recepty, inteligentní texty, inspirativní fotografie a perfektní grafické zpracování. Navíc má praktickou vazbu, z níž nebudou lítat listy jako ze stromů a která se nezavře v momentě, kdy s oběma rukama v těstě potřebujete zjistit, jestli toho cukru mělo být opravdu 100g. Dolcevita evidentně nejen dobře vaří, ale u práce i myslí - brilantně.
Můžu doporučit nejen každému, kdo rád dobře a kvalitně vaří, ale i těm, kteří si potřebují zdvihnout náladu.
Nedělám reklamu, ale ta kniha mě prostě nadchla.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.08 09:35
Právě v ní listuji

a naprosto souhlasím s mrtvolou. Neváhejte, tato knížka opravdu stojí za to!!!

blanca.xy
647 příspěvků 01.10.08 22:10
Souhlasím

s Mánkem i Mrtvolou, celý večer čtu a listuji si v parádní kuchařce s krásnými fotografiemi a milým komentářem k receptům. Také doporučuji .

Bali
1254 příspěvků 02.10.08 07:52
Šárko,

beru tě sebou do Francie. Něco dobrého jim tam podle tebe uvařím ;-)

tea63
935 příspěvků 04.10.08 15:03
Objednáno

a teď už jen čekám, až pošťák zazvoní…dvakrát.. a moc se těším..

Sylvie
2302 příspěvků 04.10.08 17:31
...

Teo, to je nápad!! Za chvilku budu mít svátek. Hmm, ale mám už vydyndanou Kuchařku pro dceru. Hmm, hmm… Objednávám, šak co…

penda
4752 příspěvků 06.10.08 10:45
Už mi ji pošťák také doručil ...

zatím nemohu hodnotit, jen jsem ji stihla prolistovat … škoda, že jsi, DolceVito, zapomněla a nevepsala mi věnování, o které Tě Mánek na rautu pro mě prosil … no, snad příště, jsme jen lidi, zapomínat je normální …

tea63
935 příspěvků 06.10.08 14:54
Tak dnes

dorazila, i s věnováním, díky Šárko, a je opravdu moc krásná, milá a příjemná. Tak rychle se mi zabydlela v kuchyni, že jsem se ani nestačila otočit a už si vybalovala kufříky na mikrovlnce..:-))
Snad se jí tam bude líbit, možná se přestěhuje, ale určitě neskončí zavřená v knihovně, patří do kuchyně a bude se podle ní vařit.....;-)

penda
4752 příspěvků 07.10.08 16:59
Šárko,

knížka se Ti povedla, půjčila jsem ji na prolistování i naší babičce (mamce) a ta hned na straně 81 našla chybku v textu - dej výpověď své korektorce! :o)) - na začátku věty mouku vysypeš na vál a na konci věty hněteš těsto v míse …

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.08 02:07
už ji mám také!

a touto cestou děkuji Šárce za rychlé zaslání i za věnování. Škoda jen, že nepřišla včera, byla jsem úplně sama doma, mohla jsem tedy na rande s kýmkoliv. Tak jsem opět pozvala Janu Eyrovou. Ta už to ale u nás zná jako své botky, tak mne to trochu mrzí, mohly jsme si to pěkně užít.
Myslím, že ji ale raději moc blízko ke sporáku pouštět nebudu, aby nebyla poprskaná. Zástěru pro ni bohužel nemám.

Vali
1326 příspěvků 17.10.08 06:53
Šárko

díky za věnování, kuchařka se mi moc líbí a zatím ji nejvíc pročítá dědouš, že by se chtěl na stará kolena naučit vařit? No budiž, ale u mé plotny sotva… :-)))))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz