Návod na Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Florentyna
439 příspěvků 25.09.08 14:42
Návod na Vánoce

Milí labužníci,
rok se s rokem sešel a v tiskárně se znovu rozjíždějí stroje, které tisknou můj další rukopis. Jmenuje se tentokrát Vánoční kuchařka pro dceru a není to nic jiného, než téměř dvousetstránkový návod na první samostatné Vánoce ve vlastní kuchyni. Nebýt mých začátků zde na Labužníkovi, na které tak sentimentálně pořád vzpomínám, kdo ví, jestli by mi vůbec nějaká knížka kdy vyšla. A tak si aspoň dovoluji, na oplátku a jako projev nesmírných sympatií se zdejší bandou lidí, nabídnout vám slevu na moje knížky, když už vás tu všechny nemůžu rovnou obdarovat ještě teplými výtisky. Navíc vám chci aspoň částečně oplatit pohostinnost, se kterou jste mě přijali na srazu, kam jsem přijela neplánovaně a s úplně prázdnýma rukama. Příště budu plánovat a vařit! :)

Pokud vás zajímají slevy na knížky, obraťte se s důvěrou na vladku, stará se o jejich distribuci a všechno pro vás zařídí a vyřídí.
Nesem vám noviny, poslouchjete,
z betlémské krajiny, pozor dejte.
Slyšte je pilně a neomylně, rozjímejte…

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 29.10.08 21:44
Už 5.11.2008

vyjedou první kousky Vánoční kuchařky pro dceru z tiskárny! … Těšíte se? … Já moc!

penda
4752 příspěvků 29.10.08 21:48
Samou radostí jsem zapomněla dodat ...

… kdo si objednal speciální věnování od Florentýnky, nebude čekat dlouho, už 7.11. za mnou Flo přijede a vše Vám (nám) podepíše … hahaha … oslavíme spolu VŘSR … (heč!)

meisje
580 příspěvků 31.10.08 12:04
...

Zdravim Vladko, prosim Te je mozna zasilka i do Indie? Mela bych zajem o obe kucharky a uhradu vcetne postovniho poplatku bych samozrejme poukazala predem prevodem z uctu. Pokud by to bylo spojene s problemy, nedelej si starosti…pochopim. Dekuji predem, hezky den meisje

penda
4752 příspěvků 31.10.08 20:29
Meisje,

poslala jsem Ti soukromou zprávu, určitě se domluvíme.
Pa, Vladka

Eja
3788 příspěvků 11.11.08 15:27
Já už se nemůžu dočkat!!!

Už to podle mailu od Vladky vypadalo, že snad bude, a ono furt nic. A dcera má 24.11. narozky, béééé - a to si ji chci ještě stihnout přečíst, než jí to dám

marmelada
1643 příspěvků 11.11.08 18:14
Dorazily!!!

Dneska mi obě objednané kuchařky dorazily. Už teď lituji, že jsem si jeden kousek neobjednala pro sebe, ale obě jako dárek. Tak se zatím jdu kochat a pátrat, než je daruji. Už první náhodně nalistovaný recept mě nadchl a překvapil. Prostě to umíš, Flo!
Také děkuji za rychlé dodání - to poděkování by asi patřilo Vlaďce :).

iva  11.11.08 19:38
už ji mám také!

naštěstí je dcérenka do pátku mimo domov, zatím se mohu kochat a pak hezky zabalit, dostane ji k narozeninám 21.12.
Moc děkuji Flo za věnování a Vladce za práci s vyřizováním a odesláním.

Eja
3788 příspěvků 11.11.08 19:40
Já chci takýýýýýýý

Jak to, že mi nepřišla. Máte protekci. Tak snad zítra

penda
4752 příspěvků 12.11.08 21:22
Holky, díky,

předobjednávky už jsou všechny z domu (od pondělí), jen tu zůstaly ty, co čekají na zaplacení, pokud nějaká zásilka ještě nedošla, zkoušejte ji urgovat na vašich poštách, kdyby to nepomohlo, zkusím se pozeptat na naší poště.

di
2451 příspěvků 14.11.08 23:56
Jo,

takhhle se dělá byznys. ;-)

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 19.11.08 12:31
Di, jo!

Tekhle se dela dobra prace!

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 19.11.08 12:32
Oprava

pardon - Takhle…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz