Experiment.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alec
84 příspěvků 10.02.06 21:55
Experiment.....

Může mi prosím někdo z Vás poradit,jak upravovat tento druh těstovin?Rozhodla jsem se experimentovat,ale opouští mě fantazie…

Reakce:
danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.06 22:05
Experiment -

Alec, já je plním třeba ochuceným mletým masem a potom zapékám jako lasagně s rajčatovou, sýrovou nebo žampionovou omáčkou. :-)

Tasma
415 příspěvků 10.02.06 22:18
...

Zde jsou nějaké receptíky na ty roury.

alca
148 příspěvků 11.02.06 00:29
...

Zkus se mrknouttaky sem

Alec
84 příspěvků 12.02.06 11:49
Děkuji

za rady všem.Omrkla jsem receptíky a uchýlila se asi k nejjednodušší variantě. „Trubičky“ jsem naplnila tužší směsí z mletého masa,cibule,žam­pionů,rajčat a různých bylinek.Sýrovou omáčku z Nivy se mi podařilo udělat hustší.Vařečka v ní skoro stála,ale na závadu to v konečné fázi nebylo Nakonec ještě nahrubo nastrouhaný eidam a šup s tím do trouby.
A můj celkový dojem?Časově náročnější než jiné,podobným způsobem upravované těstoviny,ale na talíři tvar trubiček nerozeznatelný­.Chuťově výborné,tudíž mé experimentování v tomto směru bude určitě pokračovat.

Yavanna
87 příspěvků 13.02.06 06:43
...

Alec, zřejmě jsi ty cannelloni předem vařila, žejo? Já je dávám zapéct (stejně jako lasagně) „syrové“ a tudíž po zapečení nejsou přetažené a tudíž si drží tvar

Alec
84 příspěvků 13.02.06 19:08
Nene,

nevařila… Ale asi bylo hodně té sýrové omajdy.Bála jsem se,aby nebyly trubičky třeba na okrajích tvrdé,tak jsem nešetřila.Změkly celé,ale tvar trubiček vzal jaksi za své......

kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.06 14:39
...

Ber to etymologicky podľa ich mena cannelloni - kanál a môžeš ich naplniť čímkoľvek ťa napadne, či na slano (ako si už zistila), alebo na sladko (tvaroh, žĺtko, hrozienka škorica…)

Úspešné „kanálové“ experimentovanie :o)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz