Experiment.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alec
84 příspěvků 10.02.06 21:55
Experiment.....

Může mi prosím někdo z Vás poradit,jak upravovat tento druh těstovin?Rozhodla jsem se experimentovat,ale opouští mě fantazie…

Reklama

Reklama

Reakce:

danda  10.02.06 22:05
Experiment -

Alec, já je plním třeba ochuceným mletým masem a potom zapékám jako lasagně s rajčatovou, sýrovou nebo žampionovou omáčkou. :-)

Tasma
415 příspěvků 10.02.06 22:18
...

Zde jsou nějaké receptíky na ty roury.

alca
148 příspěvků 11.02.06 00:29
...

Zkus se mrknouttaky sem

Alec
84 příspěvků 12.02.06 11:49
Děkuji

za rady všem.Omrkla jsem receptíky a uchýlila se asi k nejjednodušší variantě. „Trubičky“ jsem naplnila tužší směsí z mletého masa,cibule,žam­pionů,rajčat a různých bylinek.Sýrovou omáčku z Nivy se mi podařilo udělat hustší.Vařečka v ní skoro stála,ale na závadu to v konečné fázi nebylo Nakonec ještě nahrubo nastrouhaný eidam a šup s tím do trouby.
A můj celkový dojem?Časově náročnější než jiné,podobným způsobem upravované těstoviny,ale na talíři tvar trubiček nerozeznatelný­.Chuťově výborné,tudíž mé experimentování v tomto směru bude určitě pokračovat.

Yavanna
87 příspěvků 13.02.06 06:43
...

Alec, zřejmě jsi ty cannelloni předem vařila, žejo? Já je dávám zapéct (stejně jako lasagně) „syrové“ a tudíž po zapečení nejsou přetažené a tudíž si drží tvar

Alec
84 příspěvků 13.02.06 19:08
Nene,

nevařila… Ale asi bylo hodně té sýrové omajdy.Bála jsem se,aby nebyly trubičky třeba na okrajích tvrdé,tak jsem nešetřila.Změkly celé,ale tvar trubiček vzal jaksi za své......

kltko  14.02.06 14:39
...

Ber to etymologicky podľa ich mena cannelloni - kanál a môžeš ich naplniť čímkoľvek ťa napadne, či na slano (ako si už zistila), alebo na sladko (tvaroh, žĺtko, hrozienka škorica…)

Úspešné „kanálové“ experimentovanie :o)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz