Dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valina
31 příspěvků 27.11.08 09:04
Dotaz

Vážení Labužníci, několik let sleduji tyto webové stránky a ráda podle nich vařím. Nepletu se do vašich diskusí, nejsem ničím výjimečná a tak jenom čtu a vařím. Poslední dobou nabývám pocitu, že pokud nejsem psycholog či češtinář, nemám zde co dělat. To co provádíte Terrince je docela hnusné. Podle mně je to paní, co chce se všemi dobře vycházet, šíří kolem sebe pohodu a jestli si pochválí recept, co je na tom ? Má snad psát, že jídlo není k jídlu? Můj dotaz ní: Pro koho jsou tyto stránky určeny? Valina

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Frantiska
927 příspěvků 27.11.08 09:32
...

Podle me si muze chvalit recepty, jak chce, ale zrizovat si jine nicky (učty tady na Labuznikovi) a psat si pod sve recepty komentare … to mi normalni neprijde

Frantiska
927 příspěvků 27.11.08 10:16
...

Jen by me zajimalo, jak se Vy budete divat na to, az Terrinka zacne napr. kazdy den chvalit 20 svych receptu, aby nezapadly … nebo vsech 169 … nemy lepsi vypovidaci hodnutu, kdyz recept pochvali nekdo jiny, a ne jeho autor nebo ten kdo ho vlozil?

Manana
1515 příspěvků 27.11.08 10:52
Odpověď

Původně byly určeny pro ty, kteří se zaregistrují, identifikují se a napíší něco o sobě, aby ostatní Labužníci věděli, s kým mají tu čest. Což ty nejsi.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.11.08 11:30
valinko,

napsala jsi ten dotaz velmi přesně a opravdu nemusíš být ani psycholog, nebo profesorka češtiny- bude to zřejmně tím, že sem chodíš opravdu poctivě číst komentáře a máš tím pádem velmi jasný a správný obraz!
Od samého začátku jsem chtěla, aby tu bylo fajn a všechno co jsem napsala bylo od srdce a v domění jak tu bude dobře- opak je pravdou, budu tu za chvíli rok a stále jenom bojuji za svou pravdu a pořád se musím obhajovat a nebo vůbec nereagovat, ale to mi ty jejich lži a napádání nedovolí.
Připadám si jak „Jeník Husů“a tak mě chtějí za živa upálit a odepsat, ale to se jim nepodaří, budu bojovat tak dlouho, dokud úplně neshořím. Měj se hezky a díky, jsem moc ráda, že se najdou i dobří lidé. Tady jsou tací, kteří jsou až zlí a pak to má v naší zemičče vypadat a to píší pod recepty i o politice. Je to tu takové, protože těch zlých přibývá a já jsem přesně ta, která by nejraději dala celý svět dohromady, aby byl láskyplný. T.

Františko, ty už s těma nickama laskavě přestaň! Už jsi zjistila které jsou „jako“ moje? Opakovaně říkám, že žádné nemám a pokud nevěříš, tak si to nejprve zjisti, napiš mi to jako důkaz a pak můžeš někoho napadat. Myslím si, že na tom pracovalo plno lidí a mělo by jim být jasno. Možná to nikdo neřekne, protože by museli přiznat mojí pravdu. Ale nic ve zlém, jen už toho nech, je to fakt protivný, zcestný a opodstatnění! Nikomu by se to nelíbylo kdyby ho někdo napadal, když není proč. Nejsem taky Valina??? Raději to zjistěte .Díky T.

Frantiska
927 příspěvků 27.11.08 12:22
...

Terrinko a tento svuj prispevek vysvetlis jak? Me z textu vyplynulo, ze pozivas vic nicku

Re: Gulášové kuřecí žaludky- bono,
to je ale mnohdy škoda, že některý z tvých receptů neposuneš na světlo boží. Zvlášť, když Vám doma některý moc chutná. Ten recept prostě zapadne a shodou okolností ho nikdo ani nevyzkouší, což je škoda. Dobrý recepty vlastníš, tak proč je nedat na obdiv i když třeba všem chutnat nemusí…,ale stojí to za to a tím pádem jsi sama proti sobě. Tady je takových vlastních receptů vytaženo „hafo“, ale zase jen já viď?Nic se neděje, asi je to jen Tvůj názor a to někteří si to svoje jídlo ještě fotí do deníčku, aby to všichni i viděli- to je pak něco. Když si recept pochvalují a ještě zvěční, vypadá to pěkně a mnoho z nás dostane na jídlo chuť a uvaří to a o tom to je- nenechat recept zapadnout, když stojí za to a občas ho připomenout, není na tom vůbec nic špatného! T.
Napsal(a): Terrinka - 26.11.2008 - 10:53

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.11.08 12:51
Františko,

buď konkrétní, co Tě k tomu vedlo? Já osobně v tom komentáři nic závažného nečtu, natož pak, že to nabádá k více nickům??? Já už se picnu, co si mám jako myslet…?

Alis
2617 příspěvků 27.11.08 13:07
Terrinko

1/ stále mi dlužíš odpovědi na zcela konkrétní otázky, které tě nikdy ani nenapadaly ani neměly v úmyslu jen a jen tobě ublížit. Jen jsem chtěla znát tvůj názor.
2/ Stále dlužíš odpověď např. Anickav, která tě také nijak nenapadla, jen se slušně zeptala
3/ ještě jsem se nedočkala odpovědí a už mám další dotazy:prosím tě za jakou pravdu bojuješ?
Za to, abys mohla opisovat jeden recept za druhým?
Za to, aby ses po slušném upozornění, že duplicitní recepty jsou zbytečné, mohla ohradit „mě je to jedno“ ?
Za to, aby si zcela ignorovala dobře fungující vyhledávač?
Za to, aby sis mohla pochválit recept?
Já nevím, opravdu nechápu, za jakou pravdu bojuješ, označit se však za Jana Husa… to už můžeš být rovnou Ghándím, Dalajlámou či Matkou Terezou… opravdu ti to připadá adekvátní? Já vím, že to byla nadsázka, ale opravdu si připadáš na pranýři? Proč? Protože ti někdo řekne vlastní názor?
Mohla bys mi prosím odpovědět, opravdu mě moc zajímá, za jakou pravdu bojuješ, stejně jako mě zajímaly odpovědi na všechny mé dotazy. Předem děkuji
 Alis

bona
2416 příspěvků 27.11.08 13:33
Terrinko,

přidávám se k Alis, i mě by to velmi zajímalo…

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.11.08 13:26
alis,

k bodu 1+2) sdělím a vysvětlím jen toto: snad jste si nemysleli, že budu někoho jmenovat, kdo si pochválí recept (dokonce ho pochválí dřív, než ho vloží, napíše to rovnou s receptem a jakýpak saky fraky). Uvedla bych byť jedno jméno, okamžitě se to otočí proti mě a pak nejsem žádný „bonzák“, abych někomu dělala zle a zároveň i sobě.
k bodu 3) ANO, to si myslím, ne jsem přímo přesvědčená! Tentokrát vůbec nešlo o „dublrecepty“ atd., ale o to, že tu někdo vyplivl lživou slinu, že já mám bůch ví kolik nicků a teď to všechno vybujelo tím, (začala to bona), že si chválím recepty- ona by se snad styděla a hned se vyrojili ti, kteří mě začali osočovat z toho, že positivní komentáře si píšu já sama pod jiným nickem, protože jich tu mám spousty. Ale nikdo si nedá tu práci, aby se o tom přesvědčil a napadá se stále dokola!
Alis, ani Ty by jsi nebyla nadšená (kdyby Tě někdo takhle nepravdivě napadal) a určitě by jsi také bojovala o vysvětlení, nebo bys to nechala být? To pochybuji.
Je to pro mě očista, protože se mě to velmi nepříjemně dotýká a vůbec to není můj styl.
Prostě a jasně nick mám jeden jako Terrinka a víc o tom diskutovat nehodlám, ovšem moc bych prosila někoho, kdo to ovládá, aby ty nicky zjistil a napsal sem jak to teda je- díky. T.

Frantiska
927 příspěvků 27.11.08 14:03
...

psala jsem pepickovi … zalezi kdy odpovi

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 14:12
Terrinko,

udělala jsem si tu chvilku času a projela pár Tvých prvních vložených receptů. Mohu Tě ubezpečit, že mě to nestálo žádné úsilí a že když se tady kaješ, obhajuješ a pod. … začni u sebe. Neobviňuj druhé, to se dříve dělávalo v národní škole. Dnes už jsme ve věku dospělém a podle toho se chováme. Pokud jsi sem byla nasazena jako rušivý element … pak promiň. Děláš to dobře.

Alis
2617 příspěvků 27.11.08 14:32
Terrinko...

1/ děkuju za odpověď
2/ ty mi nerozumíš… nejde o to napsat recept a říct, že ho vkládám proto, že měl např. v rodině či na návštěvě úspěch, to mi připadá logické. Přece bych nevložila recept, který neměl úspěch (to by spíš patřilo do rubriky trapasy :-)) ). Stejně tak mi nijak nevadí, když někdo vloží recept a později vloží odkaz na obrázek do deníčku. Já nevím jak ty, ale já např. vkládat obrázek k receptu neumím a myslím, že to neumí většina, v současné době to dělá (snad se nemýlím) jen Spiser. To mi připadá ještě docela přijatelné. Co se mi zdá už příliš, je to, co jsi udělala ty, napsala jsi recept a pak ho znovu připomenula a sama sobě pochválila, vyznělo to poněkud sebestředně. To se prostě někdy stává, někdy děláme něco v dobrém úmyslu a ono to vyzní úplně jinak.
Mohla bych ti o tom dlouze vyprávět - naposledy se mi to stalo před několika dny, napsala jsem ve velikém fofru odpověď na jeden mail, myslela jsem si, jak jsem vlídná a vtipná… nepřej si vědět, jak chladná a naštvaná odpověď přišla.
Víš, upřímně, já být tebou bych reagovala trochu jinak - např. bych zkusila říct něco v tom smyslu, že se mi prostě nezadařilo, omluvila bych se s úsměvem a s poznámkou, že jsem byla tak oslněna svou šikovností, že jsem prostě neodolala… Obrátit to v žert nebo tak něco… Rozhodně bych se však snažila zamyslet nad tím, kde jsem udělala chybu, abych si z toho něco vzala.
Uznávám, zní to teď možná mentorsky a hloupě (vidíš - a nemělo), chtěla jsem prostě jen říct, že jsme každá jiná, já bych hledala chybu u sebe, ty ji hledáš v komplotu proti tobě. Věř mi, že máme všichni spoustu jiných věcí na práci, nikdo z nás nemá chuť se zaobírat zakládáním tajných spolků s cílem zašlapat Terrinku do země.
3/ Co se týče podezření, že píšeš pod několika nicky… tady ti rozumím, pokud jsi zaregistrovaná jen jednou, musíš cítit jistou bezmocnost… Ale uznej, když si prolistuješ ty pochvalné reakce, sama přece musíš vidět, že pod tvými recepty se o tisíc procent častěji vyjadřují zcela noví a neznámí - jen pro jeden pochvalný výkřik - registrovaní labužníci. Vždyť i tebe to musí zarážet, no nemám pravdu? Vím, že s tím asi nemůžeš nic moc dělat, snad jen, nereagovat na ně tak přešťastně :-))
4/ Ještě jedna poznámka - když se na tvou adresu snese trocha kritiky, není nutné, dle mého, reagovat tak podrážděně. Okamžitě se naježíš a začneš tvrdit, že jsi jediná, do koho se všichni strefují. Při vší úctě, nemyslím si to. Podívej se pod Spiserovy recepty, rozhlédni se pořádně, naposledy jeden maglajs schytal Mrakoplaš (a jak elegantně odpověděl :-) ) podívej se na pochvalnou reakci mrtvoly na tvůj recept na hrách…
Ne, opravdu si nemyslím, že jsi mučednice, osobně si myslím, že jsi jen jedna z registrovaných labužnic :-)

mrtvola
1394 příspěvků 27.11.08 14:50
Dámy, děvčata a milé přítelkyně,

bitva, kterou tu bojujete je zcela ztracená. Je-li někdo přesvědčen, že je obětí persekuce, nenahlédne zázračně, že si to zavinil sám. Ne, bude do zblbnutí opakovat, že za všechno může „brácha“. Nádherným příkladem jsou popové normalizační hvězdičky typu Kája Gottů nebo věčně mladá Heluš. Za bolševika kolaborovaly až se jim od zadnice prášilo, ale dnes jsou to chudinky, které byly tak hrozně pronásledované, že proti nim je Milada Horáková jen slabý odvar.
Tím na ně neútočím a omlouvám se všem, kterých jsem se tím mohla dotknout. Použila jsem to jen jako obecně známý příklad.
Takže bez podobenství - cítí-li se někdo Jenem Husem, může se stát matkou Terezou, ale nikdy se nestane liškou ryšavou, protože tím by totálně rozbil svou vnitřní integritu.
Jakékoliv sebelépe míněné příspěvky z naší strany na tom nic nezmění, což říkám s plným vědomím toho, že jsem vyzkoušela, kde co, abych jí přiměla myslet a respektovat pravidla a samozřejmě jí i ztrpčila život. Na to, aby člověk pohnul zeměkoulí, potřebuje onen pevný bod ve vesmíru a ten prostě neexistuje.
Terrinka se zploští, sroluje, rozplyne jako dým, aby se za pár hodin opět zhmotnila, posílena a s vlajícími prapory. Bezostyšně a zcela pragmaticky vytěží každou kapku ze slušnosti těch, kteří by rádi, aby tu byl klid, korektní prostředí a diskuse o vaření. Dokonce snad nevědomky (?) překroutí cokoliv, co bylo řečeno pro ni či proti ní, tak aby to vyznělo v její vlastní prospěch, alepoň v jejích očích. Cíti-li, že na někoho nestačí, moudře se stáhne do pozice mrtvého brouka.
Dost už o tom. Nezbavíme se jí, bude tu stejně přítomná jako kmotřička smrt. Už na věky. Jsou jen dvě možnosti - smířit se s tím a ignorovat ji nebo si najít jinou hospodu. Eventuálně, jako černý humor, mezi svými dětmi objevit šikovného hackera, který by tu zabanoval její IP, protože o cestách jak to obejít zřejmě neslyšela.
Hm, no, to je tak asi všechno, že
Respektive poslední poznámka: Proč tady v textu nefunguje použití pevné mezery, takže člověk za sebou trousí sirotky na konci řádků?

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.11.08 15:46
Františko,

to už jsem udělala sama!

bona
2416 příspěvků 27.11.08 15:51
Tak jestli máš čas, Terrinko,

ještě něco udělej s těmi duplicitními recepty. Máš jich jistě dost v zásobě. B.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.11.08 16:10
Bedlo,

to Tvé přání jsem vyslyšela a určitě do toho půjdu postupně, když bude ten čas.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.11.08 16:15
bono,

patřilo to spíš Tobě, ale ono je to ve výsledku celkem jedno.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 16:56
Valino :-)

tak utekla třetina dne od tvého dotazu, zdalipak už znáš odpověď? :-)

jolana
5064 příspěvků 27.11.08 17:05
Dando,

nevie. Ale asi zistila ze „co ta nepali-nehas“ stale plati a ze vyjimecna bola prave tym, ze sa nepletlia a brala si z Labuznika (a ze je krasny) potichucku to co jej vyhovovalo a robilo radost…
Valino, nedaj sa zmiast ale Labuznik je pre vsetkych a kazdy! si tu najde co hlada!

Alis
2617 příspěvků 27.11.08 18:44
Valino,

zcela logicky jsem svůj příspěvek adresovala Terrince a ne tobě, to proto, že jsem se jí včera na něco ptala a dnes jsem se ptala dál… Terrinka reagovala na tvůj dotaz, já na reakci Terrinky, co je na tom špatného, vždyť tak přece rozhovor v normální společnosti probíhá nebo se mýlím?
Nebo bys chtěla, abych ti odpověděla na tvůj dotaz? Stačí říct, ráda ti odpovím :-)

Hezký večer
Alis

bona
2416 příspěvků 27.11.08 18:53
...

Vždyť na ten dotaz odpověděl Maňana.
K tomu nebylo co dodat, snad jen, že je to pravda… A pak už šel rozhovor dál…

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 20:47
Dotaz

nesouhlasím s mananou, protože nevěřím, že pepíček tyto stránky zřizoval jen pro registrované, ani pro ty kteří o sobě něco napíší, protože na netu o sobě mohu napsat cokoliv. Spíš mám pocit, že ho baví vaření a chtěl vytvořit i pro ostatní server, kde se to hemží recepty, dobrou náladou, výměnou zkušeností…
Terrinko, divím se, že jsi vůbec na tento valiny dotaz odpovídala :-)

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 21:08
Terrinko ...

času jsi měla fůru, jen se divím, že se chováš jako děcko i kopat umíš … ale to k tomu věku vlastně patří. I to se stává, že člověk jde pozpátku … prosím jen nám nezačni říkat soudružky.

bona
2416 příspěvků 27.11.08 22:07
Dando,

ano, na internetu o sobě člověk může napsat cokoli… Ale to se tady do jisté doby nedělo, alespoň myslím. Jsem možná naivní, ale domnívala jsem se, že zrovna na těchto stránkách nikdo nemá zapotřebí se přetvařovat. Vždyť hlavním tématem a tím, co nás spojuje, je záliba ve vaření a dobrém jídle. Někdy i chuť si popovídat s přáteli a dobrá nálada.
Trochu nechápu Tvůj současný přístup, ale to jistě tušíš. Asi se snažíš uvést situaci do klidu, do stavu, kdy nám tu všem bylo příjemně. To je mi sympatické. Ale nemůže se to podařit, když budeme zavírat oči nad někým, kdo si z nás dělá „dobrý den“, nebo ho dokonce podporovat.
Proč Ty neděláš gramatické chyby, proč se vyjadřuješ kultivovaně, proč neopisuješ již publikované recepty…proč dokážeš i nepříjemné téma obrátit v žert? Prostě protože jsi tím, kým jsi, v životě i tady. Protože nemáš potřebu se stylizovat. Protože jsi inteligentní a sebevědomý člověk.
Ani bych se nedivila, kdyby se tu potloukali nudící se puberťáci nebo lidé s pubertou celoživotní, kterým dělá dobře na sebe upozorňovat - jakýmkoli způsobem…

anickav
2904 příspěvků 27.11.08 22:08
Valina,

ak sleduješ niekoľko rokov tieto stránky, ako píšeš, tak si určite zistila, že tu sú aj isté pravidlá. Niektorí prispievatelia sa ich naučili rešpektovať, terrinka ich rada ignoruje. Myslím, že má dosť svojské chápanie, teraz sa napr. cíti ako J. Hus. (Vyjadrila sa tak ona sama.) Často sa okolo nej objavia záhadní obhajcovia, alebo osoby chváliace jej recepty, ktoré môžu byť ozaj dobré, to nebudem teraz hodnotiť.
A tieto stránky sú o varení a pre tých, čo radi varia, ja som to aspoň tak pochopila. (Nie som psychológ ani češtinár.)

Ja si nemyslím, že je až tak skvelé hrať tu mŕtveho chrobáka (brouka) alebo nehasiť, čo ma nepáli.

Valinka, želá Ti príjemné chvíle tu na Labužníku, verím že sa tu zabývaš!

mrtvola
1394 příspěvků 27.11.08 22:17
Milá Valinko,

tyto stránky jsou pro každého, kdo dodržuje pravidla, která majitel stanovil. A to bohužel dáma, kterou hájíš, nedělá.

mrtvola
1394 příspěvků 27.11.08 22:29
Děvčata, dámy a milé přítelkyně,

Už mě opravdu nebaví si brát servítky. Kvůli Terrince jsem tu dostala přes hubu už mockrát, proto si asi osobuji právo (možná si ho uzurpuji?), dělat arbitra. Velmi, velice, moc se ztotožňuji s tím, co tu napsala Bedla a Bona.
Ale i tak vás všechny prosím, vykašlejte se na to. Fakt nestojí za to dohadovat se tu navzájem, mít špatné pocity z toho, co mi kdo řekl. Ne ono to nestojí za to, ale ta Hus nestojí za to. Ať dělá, co dělá a ať k tomu má, jaké chce důvody, je to prostě jenom malá kryska, která kašle na všechny kromě sebe. Jakýkoliv pocit bolesti, který vyvolá tím, že budeme napomínat jedna druhou, je pro ni vítězstvím. Ona nechce stmelovat, není dobromyslná, nechce se všemi dobře vycházet. Je to sebstředný egocentrik jdoucí před mrtvoly . Vzpomeňte, jak jí naroste hřebínek, když někdo sjede její oponenty.
Prosím, nedohadujte se kvůli ní. Děláte jí tím jenom radost. Kašlejte na ní. Jde o vaření a vánoce se blíží .

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.11.08 22:24
bedlo,

tak už se přestaň divit, ale rak opravdu nejsem abych chodila po zpátku- jdu stále dopředu a co se týká Lab. tak i proti proudu potůčku několika lidem.
Na nikoho jsem nebyla za celou dobu hrubá, nikoho jsem neurážela, nenapadala, nikoho nesoudila, chovala jsem se slušně, děkovala, přála a i to bylo špatně. Když oznámím, že Rp.přepíšu, zas je to špatně, to mělo být v květnu atd.,atd,atd. už mě nebaví to vyjmenovávat a hlavně kolem dokola sledovat a číst váš ohranej scénář, který se zadrhl na jednom nicku.

bona
2416 příspěvků 27.11.08 22:52
Terrinko,

moc Tě prosím, přečti si někdy po sobě to, co jsi vyplodila. Předkládáš záznam svých myšlenkových pochodů, což by možná ocenili surrealisté, ovšem za předpokladu, že by Tvé myšlenky měly alespoň nějakou hloubku. Takhle to je jen blábol prostý elementárních gramatických i stylistických zá:,–(.
V rámci širokého internetu se toto vyskytuje, ano. Ale Labužník byl vyhledávaný pro svoji úroveň. Každý někdy udělá chybu, vzpomínám na milé komentáře DanyJ, které nebyly ani zdaleka správně česky, ale nikdo jí to nevytýkal. Protože to kompenzovala vlastními originálními recepty, milou povahou a snahou přispět i jinak, než sebechválou.
Terrinko, několikrát jsi anoncovala, že Tě to „nebaví“. Tak to nedělej, co Ty na to?

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 23:03
Pořad o Romech

s Jílkovou, právě jsem pozorně dosledovala a nemohu si pomoci, byla to némlich ta samá diskuze jako tadyta :-) Neměla hlavu ani patu, nikdo se nikam nedobral, nic se nevyřešilo, všichni si stáli za svým a nakonec se naštavaně rozešli. Takže já jdu taky :-)

valina
31 příspěvků 27.11.08 23:04
...

Milí Labužníci, zatímco jsem u počítače prohlížela příspěvky, spálila jsem večeři. Nevím od koho byl recept, rozhodně to nebylo dobré mým přičiněním. Takže děkuji všem za odpovědi a ukončila bych tuto diskusi přáním všeho dobrého vám všem.

mrtvola
1394 příspěvků 27.11.08 23:17
Dando, vím, že to myslíš dobře,

ale nedá mi to, abych sem nezkopíroval jednu jedinou větu tvého profilu.
Terrinko, čti dobře, kopíruju jí pro tebe: „a tady o sobě nechci říct vůbec nic, protože samochvála, jak říkala moje babička, smrdí :o)).“

jolana
5064 příspěvků 27.11.08 22:50
Dievcata,

uprimne, cely den si kliknem a citam… od receptu ktorym to vypuklo az doteraz.
Jedine ku comu som dosla je, ze cele to je „kazdy chvilku taha pilku“ a to polienko nie a nie prepilit.
Valina sa pytala pre koho je server. Je pre vsetkych prihlasenych, registrovanych aj neregistrovanych.
Co ta nepali -nehas pre mna osobne plati, pretoze som tu prihlaseny a zaregistrovany uzivatel a nie administrator, ani spravca serveru ani majitel.
Nechajme mu tu cest a nech si svoje stranky spravuje a nech si hasi co ho pali on sam..
Dobru noc vsetkym bez rozdielu ingrediencii, kategorie, casu pripravy, pleti a veku..

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 23:18
Bono :-)

uhodila jsi hřebík na hlavu :-), ano, právě proto že jsem tím kým jsem, právě proto nechápu tyhle věčné tahanice kolem Terrinky, nebo chápu a právě proto odsuzuji vzdělané inteligentní lidi, kteří se dají zatáhnout do debaty, která nemůže mít nikdy vítěze. Pokud by mi Terrinka, její komentáře a její opisované recepty natolik vadily, tak věř nebo ne, byly by mi natolik lhostejné, že bych je neotvírala a nečetla, natož nějak komentovala.
Jsem prostě přesvědčená, že na světě by mělo být místo pro všechny a vždycky záleží na rozumu a inteligenci mojí a ne toho druhého :-)

bona
2416 příspěvků 27.11.08 23:29
Valinko,

a takový je Labužník… Taky jsem kvůli zapálené diskuzi občas připálila maso na pánvi, zeleninku v troubě… Ale až tady jsem se naučila být opravdovým gurmánem. Mít ráda a hýčkat svoji mlsnou a náročnou pusu a bříško, dopřávat své rodině opravdové lahůdky a v rámci možností používat nejkvalitnější suroviny… Není to o ceně, není to o množství, je to o chuti…
Vítej mezi námi a až se budeš příště někoho zastávat, sleduj dění skutečných a nejen fiktivních „několik let“, pak možná pochopíš, jak byly tyto stránky koncipovány.
Mimochodem, dlužíš mi odpověď v nově založené (naší soukromé) diskuzi…

oldsoft
682 příspěvků 27.11.08 23:26
Fotky receptů v deníčku

Jen technická poznámka: focení vlastních, ale i cizích receptů do deníčku má ohromnou výhodu. Fotka totiž může být větší a navíc nemusí být jen jedna. Krom toho je vložení fotky do deníčku jednodušší, než vložení přímo do receptu (ale jde to, dokonce i bez pepíčkovy spolupráce).

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 23:31
Mrtvolo :-)

máš pravdu :-), ale to říkala moje babička, počkej zítra, hned začnu s něčím jak triko námořnické, já se vytahuju docela ráda, protože to prospívá mé postavě, aspoň na chvíli ji to zeštíhlí :-)

mrtvola
1394 příspěvků 27.11.08 23:40
Právě jsme jinde skončily

přáním dobré noci.
Dobrou noc i zde a pokojné sny.

bona
2416 příspěvků 27.11.08 23:56
Dando,

chtěla bych mít Tvoji vyrovnanost a opravdu si jí vážím. Jenže nikdy ji mít nebudu, to o sobě vím. Když mi na něčem záleží, tak prostě bojuju. Tady (na Labužníku) se jedná o srdeční záležitost. Měla jsem pro onu osobu dost pochopení i milých slov, přicházelo to ve vlnách… Ale už se to ztratilo a nemůžu s tím nic udělat. Mně prostě hloupost - navíc kombinovaná s asertivitou a egoismem bytostně vadí…

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.08 00:02
Bono :-)

k vyrovnanosti dochází postupným vývojem, třeba se dočkáš :-), ale nikdy nezmůžeš nic, pokud půjdeš hlavou proti zdi, s lidskou hloupostí se nedá bojovat,( myšleno nekonkrétně) jsou to větrné mlýny, ale můžeš změnit stav, pokud ho změníš sama v sobě :-) Lidská mysl je pouze nástroj lidského konání a záleží pokaždé jen na nás jestli vybereme nástroj špičatý nebo oblý :-)
Měj se hezky :-) D.

bona
2416 příspěvků 28.11.08 00:31
Dando,

já vyberu špičatý, nemůžu jinak Ale děkuju.

zlata
1200 příspěvků 28.11.08 02:18
mrtvolko...,

hele nebudu psát žádnou soukromou zprávu, ale já Tě neznám, Ty mě neznáš. Dlouho jsem se nešířila i když jsem si tyhle diskuze četla, ale teď Ti chci „PODĚKOVAT“ ať každý myslí co chce. Fakt je, že jsme se všichni snažili o totéž a mě to konkrétně pak tak deptalo, že jsem přestala na Labužníka chodit a takových lidiček asi bylo víc. Máš pravdu, že je to … marný … je to jak s větrnými mlýny. Akorát, že si někdy příjdu … jestli náhodou nejsem ten magor „JÁ“.
Honzík od „spiserů“ mi onehdá dávno (když zavládla první krize, která je stále stejná a já si dění na Labu brala víc než je zdrávo) udělil radu, teď se mu hluboce omlouvám, že jsem to nevydržela a znovu se montuju do téhle zapeklité situace. Patřím mezi ty, které to štve. Ono je daleko jiné a jiné slovo, to nechci použít, ale asi ho znají úplně všichni.
Myslela jsem si bláhově, že budu po nějakém tom časovém odstupu vidět „JINAK“, není tomu tak.
Je to stále stejné a tak díky, že jsi to napsala za mě a jestli bude číst „alis“, díky i jí.
Zdraví Zlata

zlata
1200 příspěvků 28.11.08 02:31
Pro Boní

Jó špičaté … aniž bych pochlebobovala, ale znáš mě.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.08 06:12
Příjemný nastávající advent

všem labužnicím a labužníkům přeje bedla.

Jinak Terrinko, až se zde naučíš pohybovat … hrozně se Ti uleví a nebudeš muset používat kolovrátek. I Tobě příjemný advent a jdi do sebe. Hodně to pomůže.

jau
457 příspěvků 28.11.08 12:54
Podepisuju se

pod každé slovo, které zde napsala Danda…

kamilio
551 příspěvků 28.11.08 16:41
Dámy - prosím!!!

Dovoluji si vás touto cestou poprosit, abyste nezavšivovaly tento web vašimi řečnickými výstupy. Prosím, toto je web o jídle a ne Hydepark, kde se věčně předvádějí ve slovních potyčkách pražandy versus zbytek republiky. Je mi z toho na …

bona
2416 příspěvků 29.11.08 00:02
Kamilio,

tahle diskuze už je asi díkybohu mrtvá, ale co s tím má společného Praha a jiné části naší země? Dělíme se snad podle teritorií jako mravenci…? Tenhle věčný venkovský komplex nechápu a připadá mi přízemní a omezené hodnotit lidi podle toho, v které oblasti žijí.
Navíc v tomto případě je Tvůj příspěvek skutečně a opravdu „mimo mísu“. Ale třeba to byl záměr…

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.08 12:40
Boni, kamilio, nevíte kdo jsem?

kam se mám já chudák zařadit, když chci vyjádřit svůj názor?
Narodila jsme se v okresním městě, do 6 let žila v krajském a od 6 do 21let v Praze. Od té doby jsem na malé vesnici, která má sotva 500 obyvatel. Tak vám nevím, nikdy mě to netrápilo, snad umím mluvit s Pražáky i těmi druhými. Pravda, občas jsem si z Pražáků dělala legraci, zvlášť když tam žije moje rodina a znám ty rozdíly. Ale může mi někdo zodpovědně říct, kdo vlastně jsem?

noskovice
1323 příspěvků 29.11.08 14:01
Ivo,

Ty jsi prece ta s pytlikem toho zeleného. Je mi uplne jedno odkud jsi, hlavne ze existujes a beres s sebou ten pytlik!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz