Dolmades

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tom
6 příspěvků 13.9.04 13:07
Dolmades

Díky všem za recepty na plněné vinné listy. Dnes zkusím, ještě musím sehnat vinné listy, ze zelných to není to pravé. A vinná omáčka? Patrně to bude ze žloutků, citronu a trochy bílého vína. Zkusím, pak napíši.

Reakce:
Jenofefa
1315 příspěvků 14.9.04 09:29
Tome

jenom technická připomínka: až budeš příště hledat recept, tak to raději dej do rubriky „Hledám recept“, aby to bylo přehlednější. Jinak mnoho úspěchů a poreferuj, jak to dopadlo. To je zase lepší připsat přímo k receptu, kterého se to týká.

Tom
6 příspěvků 14.9.04 14:43
Jenoféfo

Děkuji za rady, teprve začínám, tak vítám každou připomínku či radu. Moc se mi líbí labužník a budu určitě psát častěji. Snad už správně. Tak trpělivost se mnou. Díky.

Jenofefa
1315 příspěvků 16.9.04 10:19
Tome,

snad jsem našla kýženou omáčku a dala ji na Labužníka - viz citrónovožloutková omáčka k plněným vinným listům Myslím, že nahradíš-li kuřecí vývar vínem, tak to bude ono. Bylo to prezentováno jako specielní řecká omáčka k plněným vinným listů. O Řecku, jeho ostrovech a krásách se s Tebou kdykoli ráda pobavím - já byla dvakrát na Krétě, na Korfu a dvakrát na pevnině. Lefkáda mne už dřív zaujala a mám ji v plánu na příští rok.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz