piniove orisky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misapoho
135 příspěvků 08.09.04 11:46
piniove orisky

Nazdarek, chtela jsem si koupit piniove orisky do bazalkoveho pesta, ale nikde je nemuzu sehnat, nevite, jestli se neprodavaji pod nejakym jinym nazvem nebo kde se prodavaji? diky Misa

Reklama

Reklama

Reakce:

rosnicka
262 příspěvků 08.09.04 14:12
...

Už jsem to tu jednou psala. Jsi-li z Prahy, tak je maji na Ovocném trhu, tam jak prodavaji oříšky (tj. na začátku trhu, jdeš-li od Můstku ). Jinak by je mohli mít snad všude, kde jsou specializovaní na ořišky např. v Liberci v Tescu je umístěn stánek, kde mají i ty Pinie.

misapoho
135 příspěvků 09.09.04 12:06
...

ja se ptala u nas v hypernove a nic, diky za radu

Kristinka
5 příspěvků 12.09.04 20:19
pinie

pinie uz jsem taky mockrat shanela, videla jsem je jednou na trzisti za tescem na narodni, ale tezko rict, zda je tam jeste maji. jinak diky za radu Rosnicko, jen by me zajimala jeste jedna vec… cetla jsem, ze pinie rychle zluknou… mej je na tom ovocnaku ok?

Labužník richard02
10 příspěvků 07.10.04 14:13
...

Ahoj labužníci.
Piniové oříšky se dají sehnat v prodejnách Fruits de France V Praze. Jedna je na Bělehradské ulici před křižovatkou s Rumunskou ulicí a další je myslím v Jindřišské ulici naproti hlavní poště. Mimo piniové oříšky tam mají i čerstvou bazalku, koriandr a další lahůdky. Richard

rosnicka
262 příspěvků 07.10.04 14:27
kristýnko,a všichni,

zatím jsem neměla žluklého nic, asi je to tím, že je hned po koupi ochutnám ( prostě nyvydržím:-)), ale běžně se jinak při nákupech na trhu domluvím s prodavačem, že ochutnám buď oříšek či kousek ovoce…nemají-li se za co stydět, tak s úsměvem klidně povolí, od těch co odmítnou odcházím…

Claudia
103 příspěvků 07.10.04 15:21
Pinie

Určitě by se dali koupit v prodejnách se suchými plody (tím nemyslím stánky v metru) - jedna taková opravdu šikovná je u zastávky tramvaje č. 11 na náměstí I.P.Pavlova - tam seženu vždycky všechno a je tam moc milá obsluha, která dokáže dobře poradit.

chocolat
106 příspěvků 17.10.04 13:13
...

proč na to jdete tak složitě?v nabídce je má i Tesco-v letňanském je určitě mají(pravidelně je tam kupuju) a stopro budou levnější než ve Fruit de France

Werl
2 příspěvky 31.10.04 10:32
kde také mají piniové oříšky

Mají je také v Makru

buturenka
311 příspěvků 05.11.04 08:07
...

Misapoho, já je koupila v pátel v Brně v TESCCU

buturenka
311 příspěvků 05.11.04 08:07
...

Misapoho, já je koupila v pátel v Brně v TESCCU

Papaja  08.11.04 17:27
V Praze na Letné...

…proti Delvitě, přímo u zastávky tramvaje je obchůdek se zdravou výživou a tam je mají, kupovala jsem je tam. P.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz