Kde sehnat suroviny pro mexickou kuchyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Manana
1515 příspěvků 06.09.04 23:36
Kde sehnat suroviny pro mexickou kuchyni

U firmy Front Line, Kovářská 4 (ve sklepě), 190 00 Praha 9 Libeň, tel. +420284814001, fax +420284811006, emajl info@nuevopro­greso.cz, www.nuevoprogreso.cz. Mají tam čerstvě vyrobené kukuřičné i moučné tortilly, různé mexické omáčky a koření, kukuřičné šustí a koření pro tamales, a spoustu dalších věcí včetně litinových pánví s dřevěnými podložkami pro fajitas. Šéfem firmy je mladý texasan Clint Koch, milý a učinlivý chlapec. Je možno si objednat nebo dojít koupit malo- i velkoobchodně. A už to tady funguje několik let! Nejsem placen za žádnou reklamu, ale považuji za důležité, aby tuto informaci Labužníci měli.
 Manana

Reklama

Reklama

Reakce:

kosik
43 příspěvků 28.10.04 10:17
Byl jsem tam.

Byl jsem tam a je to boží i obsluha příjemná! Mimo věcí, které popisuješ, tam mají výborný francouzský rum za 208,– Kč! :-)

Pilka
113 příspěvků 10.11.04 15:05
Maňano, prosím o radu

v prodejně jsem nebyla, ani se tam nechystám.
Tak pár dotazů:
U nás se objevila kukuřičná mouka hladká (je žluťoučká a jemňounká jako prášek), od nějaké firmy vyrábějící produkty pro zdravou výživu. Dělají hladkou, polohrubou a krupici. Bude to taky, jak říkaš „koňský zub“, od Kukuruznika blahé paměti? Asi to vyzkouším, dávám přednost vlastní výrobě placek (moučné děláme už dávno pod možná chybným názvem „lokše“). Pokud to koupím, pokud to zkusím a pokud se mi to nerozpadne, dám vědět.
No a nevíš náhodou, jestli se nedají sehnat semínka některých těch pálivých papriček? Nalákaly mě třeba jalapeňo (ale i jiné) tou Tebou popisovanou masitostí a křehkostí. Pěstovala jsem už ledajaké papriky a papričky, ale většinou to mělo právě tuhou slupku a málo „masa“.
A co třeba sémě těch rozličných kukuřic?
(Pořád dostávám, že pěstuju moc toho a onoho, řekla jsem, že na jaře objednám dva mixy s betonem a … tůdle, svou zahrádku miluju a rýpání v hlíně taky.)
Máš-li kontakt na Pendu, vyřiď jí, že „chybovat je lidské a ODPOUŚTÉT JE BOŽSKÉ“.
Lidi, dyk de jenom vo žrádlo, néééé !?!?!
Měj se moc hezky. Pilka

Labužník marus02
58 příspěvků 06.12.04 15:46
...
  • psenicne placky na fajitas mají dobre, nevysusene, vlacne. Zkusila jsem korenici smes Chilli - skutecne autenticka mexicka vune! - Chilli prasek doporucuji kupovat tady.
    Jeste upresneni, neni to ve sklepe, ale ve dvore ( neni to tak uplne klasicky obchudek, ale z ulice maji poutac a ve dvore uz to nejak najdete)

Sarah
19 příspěvků 16.12.04 14:17
Otvírací doba

Byla jsem tam 2×. Vždy mezi 15:30 a 16:30. Vždy měli zavřeno. V kolik hodin jste tam byli, nahodou otvírací dobu neznáte?
 S.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz