Dieta - hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slovan
4 příspěvky 27.11.04 14:26
Dieta-hubnutí

Tolik nežrat.

Reklama

Reklama

Reakce:

alenka11
7 příspěvků 27.02.05 19:53
nebo

kapky na trávení za 345kč
www.webpark.cz/ddss

Labužník jana02
1 příspěvek 07.03.05 09:17
...

Slovane,to je bez komentáře- nějak mi došli slova…

Alenka11- Myslíš kapky EMPULIS?Napiš mi jestli opravdu fungují?Už jsem o nich slyšela,ale …

Morčecí paní
6 příspěvků 05.08.14 16:45

Jde to. Ale každý to potřebuje jinak. Já když počítám jídelníčky tak počítám konkrétnímu člověku jeho potřeby energie, jeho bílkovinné nároky, atd… A narozdíl od jiných výživových poradců si stojím za názorem, že k hubnutí vám opravdu NEPOMŮŽOU hubnoucí koktejly, doplňky stravy a podobné voloviny, co tahají z lidí peníze. Možná krátkodobě, ale pak jsou ještě větší problémy.. nejde to takhle dělat pořád. Je to pech, ale fakt musí člověk chtít…

A Slovane, naopak mí klienti často maj problém ten, že nežerou, a zaškrtí si bazální metabolismus.. takže moje první rada zní NEŽRAT, ALE JÍST. :-D

Teď právě vyrábím banánový sorbet… ou jé, těším se na něj

birkana
1670 příspěvků 01.09.14 12:48

Mě pomohla nejen změna stravovacích návyků, ale hlavně ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU :srdce: Ta byla nejobtížnější! Musela jsem opustit dnešní rychlý a stresující způsob života a vše na co jsem byla zvyklá. Úprava tělesné váhy přišla sama a zároveň odešly nemoci. No, možná zcela neodešly, jen teď nemám čas na nějaké neduhy myslet :twisted: :mavam:

luisiana007
2 příspěvky 24.10.14 14:17

Naprosto souhlasím :mavam: :mavam:

luisiana007
2 příspěvky 24.10.14 14:25

Morčecí paní má naprostou pravdu!!!Nežrat, ale jíst :idea: Mně dělalo největší problém, začít snidat :cert:.Ale cítím se o mnoho lépe. Jím všechno i sladké. Jen jsem omezila pečivo. A večer nepapám čokoládu :zed:,kterou miluji.Ale dám si klidně malou ke snídani. Je to znát hlavně na pozitivní náladě a hlavně je mně lehčeji. Jen ještě bych se chtěla odnaučit kořit. To je můj nešvar :cert: :cert:.Takže je to jenom na nás :potlesk:

1irena
593 příspěvků 24.10.14 18:01

@luisiana007
Nekouřit bylo snazší, než hubnout. Cigarety doma mít nemusíš, jídlo ano. :x

valča123
5 příspěvků 03.06.16 14:46

Ahojte myslíte že špecle jsou zdravé? S kysaným zelím? :think:
A nebo třeba jednou za měsíc jsi dát zelí s 6 bramb. knedlíky? :oops: :mrgreen:

salatovka
30 příspěvků 03.06.16 15:34

@valča123, tech knedliku jen 5! Po sestem budes tlusta! Kde mas maso? To podle tebe asi neni moc zdrave :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz