dětská oslava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ladunka
30 příspěvků 18.05.06 12:43
dětská oslava

ahoj vespolek!prosím nemáte někdo zkušenost co pŕipravit za pohoštění na détskou oslavu?syn bude mít osmé narozeniny a já nevím jak na to díky všem za radu

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 18.05.06 13:31
Zkus si pročíst

toto ;o)

ladunka
30 příspěvků 18.05.06 15:24
...

Moc ti děkuju!no nevim jak to dopadne jsou to pěkný raubíři snad to ve zdraví přežiju pořád lepší než návśtěva tchýně!!

esmeralda
4813 příspěvků 18.05.06 23:15
Dětská oslava - Ladunko,

vzhledem k tomu že jsou moje děti už starší, tak mám za sebou nějakou tu oslavu.
Bohužel nevím co je v ČR k dostání (já tam naposledu žila když nebylo v obchodech nic), ale soudím podle příspěvků že tam už máte všechno.

Jídlo musí být jednohubkového typu (oni dlouho neposedí), např. miniaturní (asi 5 cm) párečky, malé masové paštičky (meat pies), rolky z lískového těsta plněné mletým masem atd…
Zde je oblíbený pohádkový chleba (Fairy bread). Je to obyčejný bílý chleba namazaný máslem a posypaný „stovkami a tisíci“.
Nějaké barevné bonbony (např. lentilky) taky nesmí chybět.
Nápoje snad zmiňovat nemusím.
Nakonec dort, koupený nebo dělaný doma (dětem je to jedno), hlavně pěkně barevný.

Nejdůležitější na dětské oslavě je naplánovat zábavu aby se mládežníci nenudili.
Co se hraje v ČR nevím. Tady je to: Připněte ocas na osla: všem dětem se postupně zavážou oči šátkem a na obrázek oslíka musí přilepit paírový ocas. Kdo se strefí nejblíže, dostane cenu.
Předávání balíčku: do mnoha vrstev novin zabalíš nějakou cenu. Hraje hudba, děti sedí dokola a když hudba přestane, dítě které má právě balíček odstraní jednu vrstvu novin. Tak to pokračuje až poslední dítě rozbalí cenu.
Muzikální židle: děti sedí na židlích. Když hraje hudba, děti tancují, mezitím se odstraní jedna židle. Když hudba přestane, děti si musí opět sednout na nejbližší židli. Jedno dítě ale židli nebude mít. Ten ze hry vypadá. Tak se pokračuje až zbyde jen jedna židle a kdo se na ní po:,–(í vyhrává cenu.
Ceny jsou samozžejmě malé drobnosti které by ti neměly zruinovat peněženku. A nezapomeň to zařídit tak, aby se cena dostala na každé dítě, aby si mohlo odnést malou vzpomínku domů.

…a málem bych zapomněla na výzdobu: nejjednodušší je spousta barevných balonků, které si nakonec děti také mohou odnést domů.
Tady je také zvykem uvázat pár balonků na poštovní schránku. Usnadní to rodičům kteří u vás ještě nebyli snadněji místo oslav najít.
Teď už jen přeji malému oslavenci všechno nejlepší a tobě pevné nervy.

rosnicka
262 příspěvků 23.05.06 14:58
V novém Apetitu

jsou tipy na dětskou oslavu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz