dietni bananove rezy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

airan
652 příspěvků 11.05.06 17:48
dietni bananove rezy

Mile labuznice(ky) nekde jsem na netu narazila na recept kde bylo neco jako piskotove testo s banany, nahore pudink (ne pudinkovy krem s maslem) banany, pudink a cokolada. Jestli nekdo bude mit recept bude fajn, mam za to ze tuk tam byl malo, nebo vubec. Predem dekuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

lydia
1227 příspěvků 11.05.06 19:25
airan

nabízím ti můj recept
dietní sice moc není, ale můžeš dát odtučněný tvaroh ;-).
Budu je tento týden také dělat :-)

airan
652 příspěvků 11.05.06 20:42
Lidya,

Dekuji, tvuj recept vypada velmi dobre a rada ho vyzkousim, ale tamten dietni potrebuji pro navstevu - 3 damy v letech a vsechni XXL Vetsinou jim delam jen piskot s ovocem, ale ted jsem chtela trochu pozmenit. Bohuzel, co si hned neulozim, vypadne mi z hlavy

penda
4752 příspěvků 11.05.06 23:44
airan,

tak se podívej do historie, ta se ukládá automaticky, pokud to teda nemáš v pc nastavené jinak (ikonka na nástrojové liště ve tvaru hodin ze zpětnou zelenou šipkou - vedle oblíbených)m tam klikni na hledej, napiš třeba banán a čekej…;o)) Třeba se Ti ten správný odkaz objeví. ;o)

airan
652 příspěvků 12.05.06 13:21
Vladko, dekuji moc za radu

Hned to vyzkousim i kdyz si moc od toho neslibuji, syn kazdou chvili formatuje Tenkrat me recept nejak neoslovil, zajem o dietni moucniky nebyl…ted je sama pomalu vyhledavam Preji hezky den.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz