Bramborová příloha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pink
109 příspěvků 13.11.06 07:59
Bramborová příloha

Nedávno jsem viděla na satelitu pořad o maďarské kuchyni. Líbila se mi příloha z brambor, ale nevím jak se jmenuje. Uvaří se brabory nakrájené na plátky, mezitím se usmaží cibulka dozlatova. Lžící namočenou v tuku s cibulkou se nabírají kopečky, které se dávají na plech. Zbylou cibulkou se poleje povrch kopečků na plechu a dá se zapéct do trouby. Kdyby někdo znal recept, budu ráda. Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník lojzik02
17 příspěvků 18.11.06 12:44
...

ahojky,
nevím přesně jestli to je ono, ale našla jsem to v receptech na www.nadoma.cz, kdyžtak koukni, mají tam speciální sekci pokrmy z brambor, tak to tam určitě najdeš (je to podsekce rychlovek)
 http://www.nadoma.cz/…r_detail.php?…

Vali
1326 příspěvků 18.11.06 12:58
zkouška na bramborách

konečně se to taky musím naučit -tady

ono se to povedlo - hurá

Pink
109 příspěvků 21.11.06 15:24
Díky za rady..

Napadlo mě mrknout, na stránky tv paprika a asi jsem to našla, jen v receptu není uvedeno to zapékání a navíc je tam smetana :-)
 tady

Pink
109 příspěvků 21.11.06 15:40
Oprava odkazu

tady

marmelada
1643 příspěvků 21.11.06 16:32
Pink

v roceptu z toho odkazu už brambory nepečou. Vypadá to jako škubánky naslano. Je ale divné, že už je tepelně dál neupravujou po tom přidání mouky.

Pink
109 příspěvků 22.11.06 10:02
Marme,

já myslím, že si konec receptu upravili. Nejsem si jistá, že by se mouka „uvařila“ v páře. Jinak ten receptík vypadá nachlup přesně co jsem viděla v telce, takže při nejbližší příležitosti vyzkouším (samozřejmě se zapečením)

karminek
757 příspěvků 22.11.06 16:18
trochu do mlýna

Jak už tady někdo napsal je to jako naše škubánky.
Máma dělá škubánkovou kašipodobně s cibulkou a je to skvělý.
Když zbyde tak z ní uděláme placičky a opečeme na pánvi a je to bašta.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz