Vánoce - letos jinak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník jandule02
1089 příspěvků 09.11.06 11:46
Vánoce - letos jinak?

Myslíte, že by bylo možné mi poslat vyzkoušenou sestavu vánočního cukroví? Mě se totiž stává, že mám třeba dva, tři druhy dost podobné a to je škoda. Tak prosím.......

Reakce:
gegina
358 příspěvků 09.11.06 13:28
druhy cukroví:

Prosím tě, a kolik druhů hodláš dělat, že se ti sejdou podobné ;-)) U nás jsou v kurzu perníčky, vanilkové rohlíčky, vinné cukroví, ořechové knoflíky, linecké slepované, pudinkové strojkové a něco nepečeného: burizonová vánoční pochoutka, müsli kuličky. Víc jak 6-8 druhů nedělám, protože to třetí den už nikdo nechce jíst. Myslím, že to jestava docela rozmanitá…

meisje
580 příspěvků 09.11.06 14:28
...

Tak u nas mame cukrovi vsichni radi a uprednostnujeme mensi mnozstvi, ale vice druhu - jak nemame 20 druhu, tak vsichni peskujeme - ze to snad ani nebyli vanoce.

muso
118 příspěvků 09.11.06 20:29
...

Geginko,jak jsem stará,tak neznám.Pudinkové-strojkové?Dělám protlačované strojkem-oříškové,koso­vé,linecké.Byl by možný recept?U nás totiž cukroví jede všem a každý rok zkouším,alespon 2.nové recepty.Nejvíc peču linecké různě plněné a zdobené,samozřejmě rohlíčky,medvědí tlapky,strojko­vé,žabí huby,pusinky,per­níčky,včelý úly,kokosový salám a kuličky až na konec,ty jsou nepečené.Potom si vyměníme část s dcerou a snachou a vypadá to,jako bych pekla 20 druhů a všichni jenom ochutnáváme a ochut........­.....A kávové bony-na ty jsem zapoměla

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.06 21:25
Vánoce...

muso, ty kávové bony mohla bys je uveřejnit…kávové máme rádi a tady na Labužníkovi si myslím nejsou, nebo mají jiný název, díky…

gegina
358 příspěvků 10.11.06 14:25
muso,

už jsem vložila na Lab ;-)

Bradicka
163 příspěvků 23.11.06 20:34
Muso,

prosím, co jsou žabí huby?

muso
118 příspěvků 24.11.06 20:27
...

Pro Bradičku-na netu je více receptů,ale já mám tenhle… 240 g hl.mouky,240g másla,1.celé vejce,1.pl octa,zpracujeme jako linecké,vykrájíme kolečka,doprostřed klademe ořechovou nápln,přehneme a na krajích zamáčkneme.Při pečení se huby otevřou více a potom čokoládovou a bílkovou polevou tvoříme po stranách oči.Ale ty oči nejsou nutné,pokud to není pro malé děti.Tohle je moc dobré cukroví,žádný cukr-teprve až se ti na jazyku rozpustí oříšková nápln-je to mnam Ještě nápln-100g strouhaných ořechů,100g moučkového cukru,2bílky,1pl ru­mu

misapoho
135 příspěvků 25.11.06 08:20
...

minulý rok jsem vyzkoušela pařížské rohlíčky a taky moc velká dobrůtka

Bradicka
163 příspěvků 07.12.06 04:27
Muso,

díky moc za žabí huby, asi vyzkouším:)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz