badyán

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník nika02
94 příspěvků 11.11.04 12:11
badyán

Poraďte mi, prosím, kde sehnat koření badyán - takové ty typické hvězdičky. Chtěla bych ho použít na zdobení vánočních dekorací. Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 11.11.04 12:18
badyán

se dá normálně koupit v pytlíčku ve větších obchodech mezi kořením, pokud ho nejde sehnat tam - na dobirku na www.koreni.cz ho jde sehnat určitě ***

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.04 14:05
Niko

mají ho normálně ve stojanech s kořením ve větších obchodech!
Já ho mám z Delvity - lepím ho na rámečky obrázků s kořením :-))

Labužník nika02
94 příspěvků 11.11.04 22:33
badyán,

Zkusila jsem dnes Billu a nic. Zítra zkusím Delvitu, snad budu úspěšnější.

Labužník Sarka
433 příspěvků 13.11.04 18:52
badyan

Nika, co takhle obchod s korenim? Specialku jen na koreni

misapoho
135 příspěvků 15.11.04 10:09
...

taky ho kupuju v normalnich obchodech, myslim, ze od vitany, takovy obal ladeny do hneda

Eleeen
1127 příspěvků 15.11.04 10:47
Niko,

nedoporučuju kupovat v pytlíčku mezi ostatními kořeními, pokud není průhledný sáček. Sama jsem jednou sháněla badyán na dekorace a spálila jsem se - uvnitř byly hvězdičky rozlámané a ani se nedaly slepit. Tehdy jsem nakoupila někde na tržišti u kořenářky krásné celé hvězdičky, takže se přikláním ke specializovaným obchůdkům s kořením.
Přeju Ti, aby se Ti vánoční dekorace povedly!!!

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.04 10:10
Ve speciálkách...

…na koření - jinak bude rozlámaný. Sama jej také používám při výrobě adventních věnců. Letos jsem jej koupila v Plzni v Koření od svatého Antonína (www.koreni.cz) - skvělý obchůdek. Badán je přímo výstavní! Jinak, jak už zde bylo řečeno - lépe průhledný sáček.......

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.04 10:37
Jak už jsem řekla...

já ho mám z normálního obchodu.
nejjednodušší totiž je, lehce pohmatem zjistit, jestli jsou hvězdičky celé…
Koupila jsem naposledy 5 sáčků a VŠECHNY byly v naprostém pořádku.
Lehce…pohmatem…

Labužník nika02
94 příspěvků 16.11.04 21:29
Paavlušo

taky jsem slyšela o obchodě s kořením v Plzni u sv. Antonína. Nikdy jsem tam nebyla, Plzeň mám dost z ruky a cestu tam nemám. Nevíš, zda je možno tam nakoupit i na dobírku. Díky.

Jenofefa
1315 příspěvků 17.11.04 09:54
Prodejna Koření od Antonína v Plzni

je má oblíbená prodejna a má zásilkovou službu, podívej se tady: Koření od Antonína

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.04 10:43
Niko...

…Jenoféfa tady má ten správný odkaz. Ten obchůdek nemám z Kladna zrovna moc při ruce, ale můj drahý jezdí do Plzně na služební cesty. Jejich kořenící směsi jsou vynikající, mají i pečlivý web a jsou prý velmi ochotní a milí. Dokonce jsou i pružní v e-mailové komunikaci.

Labužník Bery02
58 příspěvků 18.11.04 11:20
...

U nás se mele a dá se koupit i celý.Zašlu.
Ivaspa@seznam.cz

jeka
4 příspěvky 18.11.04 12:59
Badyán

Speciální prodejna koření je taky v Praze: prodejna U Salvátora, Náprstkova 2, Praha 1. Je to téměř až na Smetanově nábřeží. Jestli tam mají badyán vcelku, ale fakt nevím … Zjisti si telefon a zavolej tam, já tam taky jednou telefonovala, jestli mají jedno koření, co jsem sháněla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz