arménska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dharma70
28 příspěvků 19.06.05 00:12
arménska

Veľmi mi chutí koláč, ktorý u nás predávajú pod menom Marlenka. Sú to medové pláty plnené bielym krémom. Viem, že koláč je vyrobený podľa staroarménského receptu a, že vydrží aj 28 dní. Nepoznáte niekto recept ?
Vopred ďakujem Dharma70

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 19.06.05 08:32
marlenka

Je to obdoba medovníku, jen v řezech a taky mi připadal sladší. Zkus- Medové řezy podle profesionální (nyní už 70 leté) cukrářky nebo Ukrajinský medovník z 12 vrstev.

penda
4752 příspěvků 19.06.05 09:00
Dharmo,

diskuze na téma marlenka už tu byla, tak se mrkni. Asi před půl rokem jsem psala kvůli receptu na arménské fórum, děvčata z Arménie ho přislíbila, ale nikdy neposlala, myslím, že naprosto přesný recept zjistíš pouze přímo od zdroje, protože onen podnikatel se svojí sestrou, která jej peče, si chrání rodinný recept jako oko v hlavě, tak kdybys chtěla, můžeš mrknout na fórum openarmenia a zkusit štěstí, budou prázdniny, arménská děvčata budou ze škol doma, třeba některá nějaký receptík pošle ;-))

penda
4752 příspěvků 19.06.05 09:46
tak jsem...

tam ten dotaz už poslala, zbývá jen čekat, zda někdo tento starý arménský recept pošle ;)

Vali
1326 příspěvků 19.06.05 10:38
Dharmo

tak už jsem ti ho do receptů napsala (jestli to je ten pravý však nevím), můžeš péci a dej vědět, jak to dopadlo. Včera jsem byla v jedné restauraci a tam prodávali Marlenku za 36.- zákusek. Vypadal hezky, jak chutnal nevím. :-)))

marmelada
1643 příspěvků 19.06.05 16:20
neuvěřitelné - marlenka

To je neuvěřitelné, jen člověk pomyslí, hned je recept k dispozici, viď Dharmo? Já to zkusím, hned jak budu mít volné odpoledne. dík vali

Dharma70
28 příspěvků 19.06.05 22:10
pre marmeladu, vali a pendu

Všetkých Vás zdravím !

Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem za Vaše odkazy. Tento víkend som mala „upratovací“, aby ten ďaľší mohol byť „vyvárací a vypekací“. Určite dám vedieť ako koláč dopadol. Je naozaj dobré, ža takáto stránka a takíto ochotní, úžasní ľudkovia existujú. Ďakujem Vám ešte raz a prajem príjemný zbytok nedeľe !

S pozdravom Magdaléna alias Dharma70

kaira
43 příspěvků 23.06.05 23:03
...

http://www.labuznik.com/recipe.php?… tento je nejlepší.Peču ho stále Kamča

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz