Apetit.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3731 příspěvků 07.04.04 15:29
Apetit.

Labužníci, už jste zaregistrovali, že vyšlo první číslo nového časopisu o jídle - „Apetit“? Kdo ještě pamatuje časopis „Labužník“, který bohužel poměrně brzy zanikl, tak bude asi stejně jako já novinkou zklamán. Není to špatné, ale Labužník měl atmosféru, kterou nový časák jaksi postrádá. ˇ'Skoda.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 07.04.04 22:58
jojo

nevím jak čeští labužníci, ale já ho mám … podle mě nezačali zle a časem to snad dostane ještě větší grády. Rozhodně ale mají hezké stránky www.apetitonline.cz

Bradicka
163 příspěvků 07.04.04 23:10
Apetit nebo Labužník?!

Tak jsem se rozhodla, že je prozkoumám oba. Apetit jsem si koupila hned, jak vyšel, a docela se mi líbí. Ten starší časopis Labužník neznám, ale po přečtení Ejina příspěvku jsem si ho hned objednala v knihovně, mají tam tři ročníky (byť značně nekompletní). Tak se na něj hned zítra běžím podívat!

Eleeen
1127 příspěvků 08.04.04 08:07
...

Apetit jsem tady už zmiňovala (kdesi u čokoládových dortů) a nejsme sami, kdo ho koupil. Moje kolegyně je jím nadšená, protože není moc dobrá kuchařka a líbí se jí popis receptů. Já z něj taky něco vyzkoušela a nezdá se mi tak špatný. Ovšem z Labužníkem nesrovnávám. Spíše s Vlastama a Katkama - speciál. V tomto případě mě i úpravou Apetit zaujal víc. A wwwéčka má opravdu hezké, ovšem náš Labužník, Pepíčku, je prostě náš. Na ten žádný Apetit prostě nemá.
Mějte se všichni hezky a krásné velikonoce!

Jenofefa
1315 příspěvků 08.04.04 09:18
Jsem zvědavá, jak se rozjede

Už delší dobu kupuji časopis Marianne, který je jakousi maminkou Apetitu. A recepty tam byly velmi dobré. Labužníka jsem kupovala celou dobu, co vycházel a mám ho schovaného. Ten byl super. Tohle první číslo se mi zdálo trochu rozpačité, protože vycházelo trochu z toho, co již dříve bylo na Marianne. Ale doufám, že se to rozjede.

Bradicka
163 příspěvků 08.04.04 18:09
Labužníkům i Apetiťákům

Dneska jsem si v knihovně prolistovala dvě čísla Labužníka z roku 1997 a přidala jsem do receptů dva opsané příspěvky. Časopis se mi líbí, půjdu si doprohlížet i ty zbývající dva ročníky, co tam mají. Škoda, že už nevychází. Ale Apetit taky není špatný, a z Marianne tam myslím přidali jen ten mrkvový dortík, nebo se pletu?
A všimla jsem si, že šéfredaktor zaniklého Labužníka, Vladimír Poštulka, má svůj koutek v týdeníku Instinkt. Mám doma nějaké březnové číslo, kde zevrubně pojednává o kaviáru, a ve sloupku Zápisník labužníka se věnuje cenám v restauracích v souvislosti s DPH. A jednou zase hodnotil kuchařské knihy, které tady vycházejí (docela zkritizoval takové ty herecké :o))
Asi si každý nekupujete každý týden Instinkt, na webovkách tuhle rubriku nemají, tak kdybyste někdo měl zájem, můžu se občas stavit v knihovně, skouknout Instinkt a poreferovat, co pan Poštulka píše… Bývají tam i recepty :o)

Jenofefa
1315 příspěvků 08.04.04 20:08
Bradičko,

pan Poštulka se vyzná. Ten nikdy nenapsal žádnou blbost. Když něco najdeš, tak to bude fajn.

ajta
590 příspěvků 08.04.04 20:16
Nedalo mi to...

Nedalo mi to a Apetit jsem si koupila… a aby to nebyly vyhozené penízky, tak jsem hned vyrobila dnes večeři dle jednoho receptu… gnocchi se dvěma druhy sýra a slaninou… a řeknu vám, že se mi dělaly boule za ušima… moc dobré… :-)) … ale zpět k časopisu Apetit - myslím, že je příliš brzy hodnotit časopis, když světlo světa spatřilo teprve první číslo… takže nezbývá než doufat, že se z něj vyklube příjemné počtení pro mlsné jazýčky… :-)

Bradicka
163 příspěvků 08.04.04 20:23
Jenoféfo,

já jsem takový elév, tak pana Poštulku znám jen z toho Instinktu a poznala jsem ho v Labužníku podle fotky. Jinak nevím, kam píše, nebo jestli třeba napsal nějakou knížku… Ty ho znáš jen z toho časopisu nebo i z jiných zdrojů? Jinak samozřejmě když uvidím něco zajímavého, tak to sem hned hodím Zdravím Tě do Prahy!

Jenofefa
1315 příspěvků 08.04.04 20:46
Určitě ho znám z Labužníka,

ale psal také do přílohy Hospodářských novin. Jinak nevím. Ale já mám ty Labužníky všechny.

Kari
545 příspěvků 09.04.04 13:31
Nevím...

webovky mají hezké, ale přijde mi to malinko v takovém snobském odcizeném duchu. Chybí tomu něco, postrádá to přívětivost, atmosféru. Časopis jsem ještě koupit nezkusila, ale zkusím, abych mohla posoudit. Třeba se to ještě rozjede. Labužník.com bude ale vždycky nejlepší, už kvůli jeho konzumentům a tvůrcům (a tvůrci jsou v podstatě i ti konzumenti a pisálci). Je pravda, že kdo nemá přístup k netu (a takových lidí znám dost), může pro ně být právě Apetit dobrým řešením jak prohloubit svůj kulinářský um a znalosti..Ale jinak všude básním o Labužníkovských stránkách!

penda
4752 příspěvků 10.04.04 07:55
Apetit bez apetitu...

stránky mají pěkné, souhlasím, pepíčku, navíc fialová barva a její veškeré odstíny jsou mé oblíbené, ale není na těch stránkách cítit žádné teplo, jsou studené jako psí čumák…a mám pocit, že čistě reklamní… to labužníček…to je jiný kafe…

Bali
1255 příspěvků 15.04.04 21:06
Labuznik

Nahodne jsem doma vyhrabala stary casopis „Labuznik“a kdyz jsem chtela zjistit na internetu jestli jeste vychazi,objevila jsem naseho Labuznika!!!!Tak SLAVA Labuznikum!!!!!!
Apetit neni spatny.Urcite se to jeste rozjede.
Instinkt kupuji pravidelne a hned otviram na strane p.Postulky.Je dobry,vyzna se,ale obcas napise i blbosti!!!!!!!Ale co!!Hlavne,ze nam chutna,ne?!?!?!?!

salgo
146 příspěvků 12.01.05 09:18
Začíná to s nimi jit z kopce???

Apetit jsem kupovala v podstatě od prvního čísla. Moc se mi líbily ty krásné fotečky a recepty taky byly zajímavé. Ale poslední dobou prožívám zklamání. Vánoční číslo s radami jak usmažit kapra, 4 základní druhy cukroví co každý zná, recept na vánočku kde neporadí jak ji plést (z pojetí toho čísla jsem pochopila že je určeno absolutním začátečníků, co v životě nedrželi vařečku v ruce, tak mi to pak přišlo jako vážný nedostatek) a poslední číslo, kde zřejmě z nedostatku inspirace zopakovali 11 receptů z předchozích čísel. Obávám se. že nevydrželi nasazené tempo. A jejich Webové stránku jsou sice elegantní, ale jinak prázdné. Pepíčku, na Tvého/našeho LABUŽNÍKA prostě nemají!!!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz