Tescoma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Zuzik
286 příspěvků 01.04.04 06:03
Tescoma

je i můj favorit - koupila jsem si celou :,-(u, s akutermickým dnem taky v Litomyšli - ten pán je opravdu „PRODAVAČ“ ne jen podávač a dokoupila jsem si tam i další kousky, které mi v :,-(ě chyběli. Staré nádobí jsem vyházela, protože maminka má tendenci nové věci šetřit a nechala si jen velké hrnce na vaření brambor ve slupce a podobné nouzové případy - přijede velká návštěva a pak nemáš do čeho přelít polévku apod. I drobné věci od Tescomy postupně dokupuji, dostávam jako dárky a jsem s tím moc spokojená - mám nádobí s tím teploměrem na pokličce, ale moc to nevyužívám. Jinak, dokud jsem tohle nádobí neměla, odmítala jsem smažit řízky - ale na té pánvi jsou úplně lahodné a báječné. A omáčky, kde je riziko připálení minimální se v tom taky dělají dobře.
No snad Ti i moje zkušenost pomůže.
Kolegyně zase má tu titanovou pánev - je to sice s WS shopu, ale je s ní velmi spokojená, občas ji donese do práce a něco si ukuchtíme a fakt je dobrá - ale ta cena je dost vysoká.

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz