food processor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda
4813 příspěvků 24.03.04 10:23
food processor

My tomu tady říkáme FOOD PROCESSOR. Je to takový podivný moderní robot. Nevím ale zda to v CR existuje. Já ho mám už třicet let a nedala bych bez něho ani ránu. Ráda bych se podělila o několik receptů připravených pomocí této mašinky.

Reklama

Reklama

Reakce:

Agatta
81 příspěvků 24.03.04 10:47
určitě mě to zajímá

To by mě strašně zajímalo. Je to kuchyňský robot?
K vánocům jsem dostala robota Krups. Nedám na něj dopustit.
A recepty? Poděl se s námi, budu strašně ráda. a.

esmeralda
4813 příspěvků 04.04.04 05:25
Agatto

Agatto, díky za odpověd. Bohužel se mě ptáš na něco na co nedokážu odpovědět. Abych mohla poslat recepty, musím napřed vědět jak tento stroj pojmenovat, aby tomu rozuměli čtenáři z CR. Nedávno mi ukazovala paní která nadávno přijela z Čech jakýsi Termomix. Dosti se to FOOD PROCESSORu podobalo. Tento však dělá jenom mechanické úkony. Definitivně nevaří. Vím však že FOOD PROCESSOR je běžně používán v Americe, Anglii, Austrálii,Francii a samozřejmě v Asii kde se jich asi většina pro světový trh vyrábí. Vyrábějí to všechny známé firmy které vyrábějí malé elektrické spotřebiče, napřiklad: Moulinex, Breville, Braun, atd… Chceš li se podívat jak to vypadá, podívej se na http://shop.bizrate.com/…-468871.html
Tam je docela pěkný obrázek jednoho z mnoha.Každopádně se budu těšit na odpověd.

penda
4752 příspěvků 04.04.04 12:16
kuchyňský robot Braun...

obrázek …myslím, že je to stejný robot, o kterém, esmeraldo, píšeš…ozvi se i s recepty..přeji hezký den…

Agatta
81 příspěvků 06.04.04 10:49
...

Tak ten obrázek od Pendy si myslím že není to pravé ořechové. Esmeralda má na mysli nejspíš něco jiného. Né obyčejný robot (jako mám já, KRUPS). POdle mě ten FOOD PROCESSOR vaří úplně sám. Tedy skoro, zamozřejmě.
Moje babička má taky TERMOMIX, ale zdá se mi příliž drahý na to, co „umí“.
Zdraví Agatta

esmeralda
4813 příspěvků 21.04.04 08:46
díky Pendo a Agatto

To o čem mluvím je přesně to co je na obrázku od Pendy. Říkají tomu kuchyňský robot Braun. Já znám z mládí robot jako něco jiného. Ale časy (i jazyk) se mění. Známá která nedávno přijela z Čech mi sdělila, že je to sekací robot. Tak tedy: SEKACÍ ROBOT.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz