Gumová forma na pečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eleeen
1127 příspěvků 31.03.04 14:27
Gumová forma na pečení

Prosím o radu:
Právě jsem v Carrefouru v Olomouci objevila akci gumových (rolovacích) „nádob“ - forem na pečení.
Je na nich uvedené, že je lze použít do trouby, ale nikde není napsané, zda jen do elektrické nebi i plynové.
Moc se mi líbí a chtěla bych si nějakou koupit, ale bojím se, zda se do plynové trouby hodí. Máte s nimi někdo zkušenosti?
Poradíte někdo?

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 31.03.04 22:13
Silikonové formy,

o těch už tady bylo řečeno snad všechno - najdi vyhledávačem článek „Silikon“. Jinak používám formu na dort i na bábovku ale v elektrické formě - než ji naplním, postavím ji na plech a s tím ji vsunu do předehřáté trouby. Myslím ale, že by to šlo i v plynové.

Fany
69 příspěvků 01.04.04 08:52
...

Eleeen odpovidal jsem to na tvuj dotaz ohledne silikonoveho nadobi v sekci „diskuzni prispevky k clankum“.Jinak peceni v elektricke troube je bez problemu.S plynovou nemame zkusenosti.

Eleeen
1127 příspěvků 06.04.04 08:09
Jenoféfo, fany,

díky za reakce. Článek jsem přečetla i s diskuzemi, silikonovou formu už jsem koupila a odzkoušela - je to super! Vážně. Ještě, že máme Labužníka!

danulka
15 příspěvků 08.04.04 14:02
silikonové formy

Tyto formy mám dvě - bábovku a beránka. Peču v elektrické troubě; je to perfektní, když sundávám formu z bábovky jako „kulicha“. Beránka jsem zatím zkusila jen jednou, asi jsem udělala při odstraňování formy malou chybu - čumáček beránka zůstal ve formě. Ale to byla jen generálka, na velikonoce už dám pozor.

Claudia
103 příspěvků 14.04.04 13:19
...

Potvrzuji, že i v plynové troubě „to jde“ . Když jsem pekla poprvé, byla to malá bojovka, moc jsem té formě nedůvěřovala, ale je to fakt super!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz