Alnatura Weinstein Backpulver-kypriaci prasok bez fosfatov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gaburiatko
739 příspěvků 03.10.09 16:51
Alnatura Weinstein Backpulver-kypriaci prasok bez fosfatov

Ahojte Labuznici,
v drogerii DM sa da kupit takyto kypriaci prasok Alnatura Weinstein Backpulver http://www.alnatura.de/…therstellung Je bey fosfatov. Mate s nim niekto skusenosti, je fakt ucinny ? Kolko ho treba pridat do receptu, ked je v nasich receptoch 1 prasok do peciva, teda ten klasicky ?
Dakujem.

Reakce:

Bernarda
15 příspěvků 04.10.09 07:49
...

Ahoj, pouzivam jiz dlouho..vždy s dobrým výsledkem..používám jako normální PDP. Má pocit, že je v pečivu míň cítit ta ostrá pachuť, kterou já moc nemusím. Zdravím!

buraci
1136 příspěvků 07.10.09 15:45
...

Ahoj,
také ho již dlouho používám a potvrzuji, že funguje jako ten normální. Stejně dobrou zkušenost mám se sušeným droždím Alnatura.

gaburiatko
739 příspěvků 09.10.09 12:29
buraci, bernarda

Dakujem, tesim sa ze funguje spolahlivo, najblizsie ho kupim do zasoby :) Ja mam celkom rada tieto Alnatura vyrobky :) Dokonca aj sojove mlieko mi chuti, to cokoladkove :)

Medjo
145 příspěvků 10.11.09 13:11
...

Taky používám a taky bez problémů, pracuji s ním stejně jako s běžným PRDOPEČEM.

dag
539 příspěvků 10.11.09 20:53
...

Tvůj pocit mně přesvědčil, že je dobré bezfosfátovou alternativu prášku do pečiva zakoupit. Já taky vždy cítím takovou mírnou pachuť a raději vyhledávám recepty, kam s nedává, ale ty byvají obyčejně pracnější. Takže dík.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz