...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misapoho
135 příspěvků 07.11.05 10:28
...

vzdycky jsem videla, ze se susily jen cervene papricky. Mam ted hafo ve sklenicku zelenych, uz ale asi nestihnou zcervenat. Muzu je ususit i tak, ty zelene?

Reklama

Reklama

Reakce:

xgoni
63 příspěvků 07.11.05 14:57
jasne

ziadny problem, kludne ich usus. mne pri suseni vzdy scerveneli aj tie najviac zelene, tazke vysledok bol cerveny, bez ohladu na to, z coho sa zacinalo. ja som ich vsak susila len pri beznej izbovej teplote. mozno keby sa susili nejakym rychlejsim sposobom (susicka alebo slabo vyhriata truba), tak by si zachovali zelenu farbu…

misapoho
135 příspěvků 07.11.05 15:04
...

super, diky, az prijedu domu, hned je bezim otrhat :o)

DanaJ
1136 příspěvků 08.11.05 13:25
Jasně...

.. Už kolikrát jsem koupila v obchodě zelenou papriku jakoukoliv a když jsem jí nezkonzumovala, tak zežloutla či zčervenala. Klidně je otrhej.

alena45
588 příspěvků 17.02.09 14:15
...

Papričky suším tak, že ich utriem vlhkou handričkou a nastrihám na papier. Či zelené alebo červené. Potom ich presypem do koreničky a vyzerá to veľmi dobre a aj sa to ľahko používa. Teda dúfam, že myslíš pálivé papričky. Posledné sladké papriky z úrody taktiež utriem vlhkou utierkou a suché ich vložím do sáčku do mrazničky. V zime ich celé vložím do polievky vyvariť pre chuť a vôňu a potom vyhodím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz