... přátelé Tupperware

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

crazy
10 příspěvků 09.05.05 12:35
... přátelé Tupperware

Znáte nádobí Tupperware? Co takhle si vyměňovat recepty speciálně pro vaření v tomto nádobí? Mně to velmi ulehčilo život v kuchyni a ráda se podělím s ostatními o zkušenosti. Možná se někteří zasmějí, ale i manžel mne pochválil, jak jsem se jako hospodyňka s „Tupervárem“ zlepšila…

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 09.05.05 13:15
crazy,

už je tady několik diskuzí, i s recepty. Zkus si je vyhledat, nebudou v tak dávné paměti. Já jsem tam přispěla vším, na co se mě ptali(y), ale sem to znovu přepisovat nebudu, bylo by to už jen pouhé opakování, víš?
Já teď hodmě „tuppervlním“ s UltraPlus a silikony.

Manana
1515 příspěvků 09.05.05 22:45
Nejen tupperware,

ale i zemní jámy s horkými kameny, nebo alobalem omotaná živáňská pečeně na rožni může poskytnout podobný výsledek.
Na mé stránce www.manana.cz je v Ranci kuchyní několik takových receptů, na př. Mixiote, nebo Cochinita Pibil…

Manana
1515 příspěvků 09.05.05 23:06
crazy

domnívám se, že tvůj příspěvek by se lépe hodil do rubriky Mimo mísu nebo Začínáme od píky.

Eleeen
1127 příspěvků 10.05.05 08:56
manano,

myslím, že právě k uchovávání potravin má firma Tupperware dost dobrých a skutečně funkčních věcí, takže dotaz je správně. Otázkou zůstává, zda je vhodné do všech diskuzí umístit de facto stejný dotaz…

Manana
1515 příspěvků 10.05.05 20:21
Eleeen

jak tak znova čtu dotaz crazy, tak jí jde o VAŘENÍ V TOMTO NÁDOBÍ, o uchovávání potravin tam není ani zmínka. Je ten dotaz tady opravdu správně?

Eleeen
1127 příspěvků 11.05.05 07:47
Jasně,

jen jsem chtěla upozornit, že prapůvodem vzniku Tupperware byla myšlenka: „Jak uchovat potraviny déle čerstvé?“
Takže do tohoto fóra firma patří, a to velice, ale dotaz ohledně vaření měl být jinam.
Tedy oba máme pravdu (vlk se nažere a koza zůstane celá).

crazy
10 příspěvků 11.05.05 12:43
uchovávání potravin

Máte pravdu, můj příspěvek je tak trochu mimo mísu, ale značka Tupperware se opravdu specializuje na uchovávání potravin, to je její základní sortimet. Pomůcky k pečení, vaření v MW přišly až později. V receptech jsem uveřejnila jeden se silikonovou podložkou, jmenuje se „sýrová roláda“ - všechny návštěvy u nás doma ho ocenily. Eleeen, píšeš, že teď hodně používáš ultra plus a silikon. U Ultra plus je problematická údržba, a to podstatně. Měla jsem už i reklamace.

Eleeen
1127 příspěvků 11.05.05 14:23
crazy,

koukni se do sekce můj labužník do soukromé pošty, máš tam ode mě zprávičku.
Ultra Plus mám bleděmodré i černé, už rok a žádný problém nemám. Když dodržuješ pravidla slušného zacházení…
Ale napiš mi!!!

iva  12.05.05 08:45
Uchovávání či vaření

pokud bychom se zamysleli nad významem spojení „pěstování potravin“, mohli bychom dojít k závěru: pěstováním se základ povýší na další úroveň ⇒ potravina se povýší na krmi ⇒ patří to sem, protože se toto děje převážně vařením

Labužník Lucina02
1 příspěvek 25.05.06 12:42
fanda Tupperware

Ahojky,
nádobí Tupperware miluju!!! Používám ho již několik let a nemůžu si ho vynachválit. Ať jsou to všelijaké misky a nádoby na uchovávání potravin, nádoby do mikrovlnné trouby, do mražáku, všelijací pomocníčci do kuchyně bez kterých si už neumím představit svůj život… Takže pokud by jste někdo nevěděli co s ním, ráda poradím. A receptů mám taky spoustu.

jaruca
3 příspěvky 15.09.06 23:06
...

jsou vydávány kuchařky speciály přímo od firmy Tupperware také pro celiatiky což je prima

zoubek
31 příspěvků 01.07.07 17:09
Přátelé TW

Ať si říká kdo chce co chce, Tupperware je úžasná věc. Používám tyto nádoby už mnoho let a nemůžu si je vynachválit. Jejich kouzlu jsem propadla a jsem tam pořád. Vyzkoušejte a nebudete litovat.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz