Zvěrochutě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 14.07.06 15:30
Zvěrochutě

Na žádost jedné z labužnic jsem dokončila Zvěrochutě, které jsem (velmi pracně) naskládala do deníčku. Po dopsání tohoto příspěvku je zveřejním. Protože to vkládání do deníčku byla opravdu titěrná práce (nikdy více!), neboť jsem je nekopírovala z Wordu, ale vkládala ručně, už nemám pražádnou chuť na opětovné čtení a vyhledávání překlepů. A protože víc očí víc vidí, prosím Vás, pokud se do nějakého z těch příspěvků začtete a najdete chybu, nesrovnalost či překlep, písněte mi to sem nebo do PM, já to opravím.
Zaktualizovala jsem i ty příspěvky, které již jsou mezi články zveřejněny a našla i pár nesmyslů (např. Emil Zátopek není narozen 10.11., tak jak je psáno v kuchařce, ale 19.9. … aspoň doufám).
Pokud se zpátky objeví Pepíček a články přemístí, z deníčku je odstraním.
Děkuji předem za spolupráci, odcházím za relaxem. ;o))

Reklama

Reklama

Reakce:

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.06 16:09
Zvěrochutě

Vladko, psáno skutečně vyčerpávajícím způsobem, já už jsem se tam našla se vším, co mně bylo dáno do vínku…díky moc je to opravdu perfektní práce.

DanaJ
1136 příspěvků 19.07.06 13:29
Již jsem četla...

a žádné chyby jsem nenašla. Je to úžasné díky. Nikdy jsem nečetla přesnější zvěrochutě.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.06 12:26
Jestli je řeč...

… o Zvěrochutích ve Tvém deníčku, tak nevím, kde se stala chyba. Ať hledám jak hledám, ani Beran ani Býk není…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.06 13:05
zvěrochutě

Ty ostatní jsou v receptech a jsou k nim články, v deníčku má jenom co dodělala.

penda
4752 příspěvků 22.07.06 09:55
Papajo,

zdravím z Prahy a už mi je jasný, co se stalo…díky tomu, že pepíček nemá v deníčku udělané stránkování, je vidět jen 10 znamení, které jsou načteny na jedné stránce…něco s tím provedu ;o))

vrba
106 příspěvků 23.07.06 20:31
je to skvělé

teda,klobouk dolů, tolik práce a vypadá to super. Bezva

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz