Žravost!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andyw
91 příspěvků 05.04.06 20:47
Žravost!!!

Co děláte když zrovna držíte dietu a chytne Vás žravá?

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 05.04.06 21:50
Žravost!!! - Andy,

taky čekám dychtivě na odpověď.

Manana
1515 příspěvků 05.04.06 22:24
Žravost

Především: nedržím dietu.......... hehehe!

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.06 23:41
Andyw :-)

to je jednoduché :-), přeci pozvu spoustu kamarádů na uzení masa a nacpu se k prasknutí, aby tělo mělo pořádnou sílu na hubnutí. Je to osvědčená metoda, bohužel trvá o něco déle, protože tělo hubne zevnitř a chvíli trvá než se to napovrchu ukáže:-) Žravostí k hubenosti, zdar !! :-)

AbiesAlba
400 příspěvků 06.04.06 07:49
Andyw,

především se napiju vody s citrónem nebo neslazeného čaje. Nejvíce se mi osvědčilo uvařit si ráno obrovskou konvici bylinného nebo zeleného čaje a popíjet ho celý den. Když je čas k jídlu, dám si raději (když mám žravou a potřebuju se fakt přejíst ) raději půl kila vařených brambor k večeři než dva plátky salámu s jedním krajíčkem chleba.
A říkám si: Nežiju proto, abych jedla, jím proto, abych žila…
Ale taky mě to občas přepadne, a to si prostě zblajznu třeba celou hořkou čokoládu a prostě si tenhle malý úlet odpustím. Když to není moc často, nic se neděje.

Marjanka2
214 příspěvků 06.04.06 13:54
Andy

nakrájím si obří mísu salátových okurek,mrkve a jiné momentálně dostupné zeleniny a přežeru se! A když mám chuť na maso dám si k tomu malý kousek masa nebo toho nač mám chuť.
Zatím se mi to daří zvládnout. I když takový sáček želatinových bonbonů...........

kamilio
551 příspěvků 06.04.06 14:02
Žravost

Je třeba si uvědomit základní stravovací poučku, která praví:
Hlad je převlečená žízeň! Takže trocha vinného střiku, trocha vinného střiku, trocha vinného střiku a pak už raději jen to víno (suché), aby se člověk neutopil.

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 06.04.06 20:24
Když nepomůže nic,

ani mrkvička, kedlubna, ani minerálka, přeruším na 10 minut dietu......

heja
312 příspěvků 06.04.06 20:30
Marjanko24

A což takhle jednu porcičku Marlenky ?

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz