Pro zajímavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 04.04.06 20:23
Pro zajímavost

pupek se hlásí pod IP 213.29.14.4
osceola se hlásí pod IP 213.29.14.4
penazova se hlásí pod IP 213.29.14.4
kremrolka se hlásí pod IP 213.29.14.4

...... určitě se dotyční objeví i pod dalšími nicky, tak abyste dopředu věděli, s kým máte tu čest.

Reakce:

Bali
1254 příspěvků 04.04.06 21:39
Teda,

co ty vsechno nekontrolujes! To by mne teda nenapadlo!! Asi proto, ze v nasi rodine nebyl nikdy nikdo u STB! Ty jsi tam snad do dneska, ne?

kamilio
551 příspěvků 04.04.06 22:39
Pro zajímavost

Bali, to, o co tu jde, nesouvisí se žádnou STB, NKVD ani s jiným pochybnými organizacemi. Buď jsi zde krátce, nebo jsou v minulosti nesledovala dění na Labu, takže nechápeš, co tím chce Vlaďka říci. Pro ty, co oplakávali odchod některých dřívějších aktivních členů Labu, je toto dost studená sprcha. Jo lidé jsou různé…

Bali
1254 příspěvků 05.04.06 08:02
Pendo alias Vladko,

nepis mi prosim do soukrome posty. Tve zvasty pis klidne sem.
Ze mne nenapadlo si zjistovat IP neni proto, ze bych byla „hloupoucka“(jak hezky jemne jsi to napsala), ale proto, ze nejsem slidic, kontrolor, sberatel informaci o ostatnich,bu­zerant atd.
Mas asi pravdu, ze jsi chytrejsi nez ja. Kdybych sedela 24 hodin u PC a nedelala nic jineho, nez vyhledavala informace abych mohla poradit druhym, tak tu taky budu za nejchytrejsi. Ale na rozdil od tebe to neni naplni meho zivota!

rosnicka
262 příspěvků 05.04.06 07:58
Jěžiši, lidi!

Vy si nedáte pokoj. Nechte to plavat, neřešte to! To jste snad pořád jak malí Jardové, co si kradou bábovičky na písku? Národ se baví kohouty na smetišti (Paroubek s Klaus), ale koukám, že se jim tu zdatně sekunduje.
Labužník je (či měl by být) o vaření a ne o žabomyších válkách!

heja
312 příspěvků 05.04.06 08:51
IP- Vladko,

nevím, proč by to mne (a většinu ostatních) mělo zajímat, kdo se tady pod čím hlásí. Spíš mě zajímá, jaké zajímavé recepty tady najdu. Půjde-li to ale tak dál, budu zase muset slinit prst a listovat svými papírovými kuchařkami. Bohužel.

Ivo
1045 příspěvků 05.04.06 09:56
Já vám do toho nechci kecat...

…ale pod touto „ajpinou“ se může schovávat celé sídliště.....

Kremrolka
8 příspěvků 05.04.06 21:47
Nevím,

proč se zde objevuje moje přezdívka. Při registraci mi žádné číslo nebylo přiděleno. Ani nyní se mi nikde neobjevilo. Kremrolka byla volná a neměla jsem s registrací žádný problém. Jestli se tu ovšem již nějaká Kremrolka s tímto číslem „hlásí“, asi došlo ke zdvojení nebo třeba mám jiné číslo, ale nevím, kde ho mám hledat. Pokud vznikl nějaký problém, mohu se zaregistrovat znovu, ale potřebuji poradit, čeho a kde si mám všímat, aby bylo vše v pořádku. Nebo snad to má znamenat, že jsem se zaregistrovala pod přezdívku z STB spisů, ani o tom nevím? To bude asi ta zajímavost, nerozumím tomu.
Předem děkuji za pomoc. Karolína.

Alice
104 příspěvků 06.04.06 09:55
Pendo,

Pokud mas dojem, ze nekdo neustale kolem tebe krouzi, sleduje te a snazi se te podvest, tak to je paranoia. Pokud teda nejsem moc optimisticka, protoze v tom pripade byva intelekt zachovan.

Kulik
132 příspěvků 06.04.06 09:49
Můj názor

Když vynechám emoce a sympatie a použiji jen rozum
a srovnám čísla IP a čísla diagnoz a proč to kdo použil, tak mi to vychází pro Vladku. Víc k tomu nemám co říct a jsem pro , aby na Labužníku byly recepty a diskuze k nim.

Cuso
346 příspěvků 08.04.06 21:04
Dovolim si

zdoraznit, ze ako to uz aj Ivo napisal, pod touto IPckou moze byt schovanych velmi vela ludi, napriklad aj to sidlisko. Zdrava paranoia je dobra, ale netreba to prehanat.

penda
4752 příspěvků 08.04.06 22:24
A já si dovolím

jen poznamenat, že zírám, jak jste všichni odborníci přes duševno … název příspěvku byl „pro zajímavost“, ale polovina z Vás ze mne zvládla udělat člověka postiženého paranoiou … koukám, že místo kuchařů jste tady samý lékař přes psychično, zřejmě, že? V dnešní době je šílený svět, někdo zapláče, dav z něj udělá okamžitě člověka se silnou depkou, někdo upozorní na shodné IP, a už je podle Vás člověk postižený stihomamem, myslím, že až se pepíček jednou vrátí, může s klidem tento server nechat přejmenovat, protože labužníků tu ubývá, ale psychiatrů přibývá…
Už teď je mi špatně z diskuze, která bude po tomto příspěvku následovat …

Kremrolka
8 příspěvků 09.04.06 08:54
Děkuji

za objasnění soukromými zprávami. Jako nově příchozí mám ještě očekávat lustraci od přezdívky Vladka ve smyslu zjišťování hesla a s tím spojené odhalení soukromého e-mailu.
Děkuji za upozornění, ale nevadí mi to, svůj e-mail mohu zveřejnit: karolina.david­kova@centrum.cz
Jelikož na Labužník.com nahlížím zcela jen pro inspiraci na vaření, nemusím se již údajně o podobné „zajímavosti“ zajímat. Děkuji.
Pro dnešní oběd jsem si zde našla recept Kláštorní rarášky.
Dobrou chuť všem Karolína.

marhaba
98 příspěvků 21.04.06 09:52
To, že jsi paranoik,

neznamená, že tě nedostanou…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz