Vysavač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bali
1254 příspěvků 08.12.07 17:57
Vysavač

mám za úkol vybrat ruční vysavač. Ovšem nevím jestli je lepší bez sáčku např.ZDE a nebo sáčkový např.TAKOVÝ .Poradíte co je lepší?
Zn:spěchá

Reakce:

KUHTIK
39 příspěvků 08.12.07 18:27
Vysavač - Bali

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit vysavač bez sáčku. Pominu-li ekonomický důvod (stálé dokupování sáčků), vítězí hlavně důvod praktický. Pokud dojde k ušpinění sběrné nádoby, lze ji snadno opláchnout. Výhodné jsou průhledné nádoby v případě, že se nám podaří vysát nějaký předmět, který se v sáčku určitě obtížněji hledá. Osobně mi práce s takovým vysavačem připadá " čistější." Dlouhá léta jsem používal klasický vysavač se sáčkem, ale již nejméně 3 roky používám bez sáčku a nemohu si jej vynachválit. Proto doporučuji.

ataata
43 příspěvků 23.12.09 17:40
Nerozhoduje značka, ale užitečnost

Dlouho jsem se trápil s různými vysavači. Měli jsme hrncový s plátěným pytlíkem (rok výroby asi 1950). Bohužel, asi po 25 letech provozu odešel motor. Vystřídal jsem řadu typů a značek, málokterý vydržel domácí zatížení, o spotřebě sáčků nemluvě (5ks cc a 100Kč). Až jsem objevil v Bauhausu vysavač HERKULES, který je také hrncový, s filtrem. Nebyl nejlevnější (před 6ti roky stál skoro 4000, s nerez nádobou), ale je to učiněný nezmar. Např. při malování dokázal vysát i oškrabanou omítku. Kromě toho má i zásuvku na připojení např. vrtačky a tak mohu při vrtání do zdi současně odsávat i cihlový prach. Dnes je o něco levnější. Výhodou je, že jsem si koupil náhradní filtr za cca 300Kč a střídavě je používám. Není sice tak elegantní jako některé modely, ani tak drahé, jako jiné „zázračné“ za 40000, ale práci udělá (je v provozu cca 2× týdně).

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz