Dneska pláču...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama  27.11.07 10:55
Dneska pláču...

Dneska mi odlétá dcerka do Anglie…
Jede tam do světa. Žít a pracovat. Kdy se vrátí? Čert ví…
Jestli se vůbec bude někdy chtít vrátit…
Ja víííííííím! není to zas tak daleko, můžu jet za ní, ona může sem. Není to jako za totáče, emigrace!
Když ale…
Je velká, samostatná, schopná..
ALE POŘÁD JE TO MOJE ZLATÁ MALÁ HOLČIČKA!!!!
A teď bude takhle daleko.
A chci aby byla šťastná a dobře se jí vedlo.
Ona to zvládne.
A tak dneska pláču, strašně mě to bolí. A zároveň jí to přeju a držím palce a věřím!

To jsem vám jenom chtěla říci.....

Reklama

Reklama

Reakce:

meisje
580 příspěvků 27.11.07 14:30
...

Mila Glamo…asi tak trochu vim, jak ti je.....ja jsem taky jedna z tech dcer, ktere opustily rodnou zemi, rodinu, vse a sly do sveta. Pred dvanacti lety jsem se usmivala nad moji " uplakanou maminkou", ktera v mych ocich me tak trochu nechapala a zbytecne se desila co se mnou bude.....ja to ve sve mladosti a touze po dobrodruzstvi videla samozrejme uplne jinak. Dnes po dvanacti letech niceho nelituji…jen vice chapu jak me mame tenkrat bylo a jak ji je i dnes, kdyz se me pta „kdy se vratis“ ??? A ja nikdy nemam dost sil na to abych ji rekla.....ze uz asi nikdy. Ona to, ale tusi a ja vim, ze ona vi.....proste mam svoji rodinu a svuj svet jinde nez jsem se narodila a cim jsem starsi tak vice chapu, jak je tem, ktere nekde nechavame....­...tvoje dcera urcite tusi jak se citis, urcite to vsechny „mamy na svete“ stoji strasne sil…odpustit vlastnimu diteti ze ji opousti. Nekdy se to muze zdat az sobecke jednani, ale maminky jsou uzasne…zvladnou to jako jejich deti. A nejuzasneji je, ze bez vasi maminkovske podpory bychom tuhle situaci nezvladly ani my!!! Preju ti hodne sil do pristich dnu, tydnu, mesicu a let......bud statecna, protoze i tvoje dcera potrebuji vedet ze ty to zvladas spolu s ni. Ja jsem od maminky 9000 km. a daleko lepe se me spi kdyz slysim, ze se moje mama do telefonu smeje a mobil spolu s internetem jsou uzasne zazraky techniky......mej se krasne a hodne sil, zdravim, meisje

xikana
8 příspěvků 02.12.07 22:24
Milá Glamo,

teď trochu plač, pak můžeš plakat ještě asi měsíc… no a asi tak za dva roky si zvykneš......
Nechci Tě litovat, protože to mě zrovna příjemné nebylo. Bez předchozích varování se naše dvě dospělé dcery vydaly do světa - jedna do Států, odlétala v prosinci 1999 s tím, že do května bude doma - jojo, to jsem netušila, že to nebude nejen ten květen následující, ale anidalších několik květnů. Druhá dcera odjela do Německa týden před tou první - dnes je tam vdaná a máme dvě vnoučátka. Obě se mají dobře, přesto, že jim to strašně moooc přeju, tak se mi po nich stýská pořád. Vídáme se, je technika, maily, telefony… Te´D jsem byla na operaci páteře, obě by rády přijely domů, ale nic není tak jednoduché, jak to vypadá. Glamo, trošku si pobreč, buď s tvou drahou holčičkou co nejvíc v kontaktu a snaž se překlenout asi prací - podle mě nejhorších nškolik měsíců. Pak si časem začneš zvykat. A Anglie není tak daleko.......­....Držím Ti pěstičky, aby ses s tím dokázala poprat co nejdříve. Je to pro dobro našich holčiček, tak my musíme vydržet. Kdybys měla chvilku a chuť si jen tak zdrbnout, dej vědět. možná Tě potěší, že v tom nejsi úplně sama........... Přeju hodně sil, Věrka

xikana
Milá Glamo,

teď trochu plač, pak můžeš plakat ještě asi měsíc… no a asi tak za dva roky si zvykneš......
Nechci Tě litovat, protože to mě zrovna příjemné nebylo. Bez předchozích varování se naše dvě dospělé dcery vydaly do světa - jedna do Států, odlétala v prosinci 1999 s tím, že do května bude doma - jojo, to jsem netušila, že to nebude nejen ten květen následující, ale anidalších několik květnů. Druhá dcera odjela do Německa týden před tou první - dnes je tam vdaná a máme dvě vnoučátka. Obě se mají dobře, přesto, že jim to strašně moooc přeju, tak se mi po nich stýská pořád. Vídáme se, je technika, maily, telefony… Te´D jsem byla na operaci páteře, obě by rády přijely domů, ale nic není tak jednoduché, jak to vypadá. Glamo, trošku si pobreč, buď s tvou drahou holčičkou co nejvíc v kontaktu a snaž se překlenout asi prací - podle mě nejhorších nškolik měsíců. Pak si časem začneš zvykat. A Anglie není tak daleko.......­....Držím Ti pěstičky, aby ses s tím dokázala poprat co nejdříve. Je to pro dobro našich holčiček, tak my musíme vydržet. Kdybys měla chvilku a chuť si jen tak zdrbnout, dej vědět. možná Tě potěší, že v tom nejsi úplně sama........... Přeju hodně sil, Věrka

xikana
Milá Glamo,

xikana
8 příspěvků 02.12.07 22:37
Moc se omlouvám

nevím, jak jsem to dokázala, ale ten příspěvek tam měl být jen jeden… neví někdo, jak ty duplicitní odstranit???
Glamo, promiň prosím, nevím, jak se mi to podařilo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz