Čištění trouby (na pečení) :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sylvie
2302 příspěvků 03.12.07 11:57
Čištění trouby (na pečení) :-)

Prosila bych opět Labužníky o radu. Jak dobře vyčistit elektrickou troubu. Hledala jsem v diskuzích, ale asi špatně.
Použila jsem občas nějaké přípravky, ale ty hrozně zapáchaly a taky skoro nic nevyčistily.
Děkuji
 Sylvie

Reakce:
gegina
358 příspěvků 03.12.07 14:10
Zrovna

dnes v Sama doma o tom mluvila jedna pani a doporučovala i nějaké prostředky. Třeba bude na netu záznam vysílání…

KUHTIK
39 příspěvků 03.12.07 18:31
Čištění trouby - snadná pomoc

Elektrickou troubu snadno vyčistíte za použití přípravku CODI ENERGIC. Velmi účinně rozpouští všechny druhy tuků a zašlou mastnou špínu na jakémkoliv povrchu,včetně látek. Proto jej lze použít na odmaštění sporáků, digestoří, dlaždiček, pečících trub, podlahových krytin nebo dlaždic, silně znečistěného nádobí, v koupelně atp. Balení o objemu 750 ml stojí kolem 199,– Kč s rozprašovačem, samotná náplň bez rozprašovače je asi o 20,– Kč levnější. Po asi sedmileté zkušenosti mohu opravdu doporučit, zatím jsem žádný lepší čistící prostředek na odstraňování mastnoty na našem trhu neobjevil.

Sylvie
2302 příspěvků 03.12.07 18:35
Konečně :-))

To mám radost. Už se těším na vyzkoušení. Děkuji.
Jinak na Sama doma jsem se dnes na netu koukla a bohužle nic. I tak děkuji

Labužník Zuzik
286 příspěvků 03.12.07 19:25
KUHTIKU,

dostane se to koupit normálně v drogerii? Zápasím se stejným problémem. Zatím žádný, ani „zázračný“ AMWAY nepomohl, aby to bylo dle mých představ. Díky za odpověď .Zuzik.

Labužník Zuzik
286 příspěvků 03.12.07 19:25
KUHTIKU,

dostane se to koupit normálně v drogerii? Zápasím se stejným problémem. Zatím žádný, ani „zázračný“ AMWAY nepomohl, aby to bylo dle mých představ. Díky za odpověď .Zuzik.

Yavanna
87 příspěvků 04.12.07 13:55
Mefisto,

k dostání v jakékoli drogerii a cena cca 60,–. Je to modrý gel s rozprašovačem. Nastříkám, nechám působit, otřu papír. utěrkami mastnou pěnu a pak jen domyju navlhčenou houbičkou. A pro jistotu na chvíli prohřeju troubu (otevřenou), aby všechny případné zplodiny utekly

KUHTIK
39 příspěvků 04.12.07 14:27
Čištění trouby - CODI - kde koupit?

CODI ENERGIC v běžné drogerii patrně není. Zadejte si jej do vyhledávače a on Vás nasměruje. Ve větších městech se však dá koupit. Snad bude na internetu i nějaká adresa.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.07 16:28
Codi ...

http://www.labuznik.com/forum_posts.php?…

tady proběhla diskuze … dozvíš se víc.

lydia
1227 příspěvků 04.12.07 18:39
Sylvie,

já používám normální pěnu na čištění trouby, která se běžně dostane koupit. Večer pěnu nastříkám do trouby, nechám přes noc a druhý den čistím. Zatím se mi to vždy povedlo.

Sylvie
2302 příspěvků 04.12.07 21:25
Jste hodní

Moji milí labužníci, děkuji Vám všem za rady a pomoc.
Pěkného Miluláše přeje ze srdce
 Sylvie

Labužník Ecinazuz02
17 příspěvků 11.07.09 19:53
Codi Energic- univerzální odmašťovač

Codi je opravdu jednička!
Rozpouští všechny druhy tuků na jakémkoliv povrchu.
Je ideální do kuchyní na odmašťování sporáků, dlaždic, obkladaček, velmi
znečištěného nádobí, do koupelen a podobně. Velmi účinně odstraňuje mastné
skvrny z oděvů, potahových látek a koberců. Účinný na mytí motorů, disků kol,
mytí jízdních kol!(ocení ho tedy i páni)
„Codi Energic“: http://www.fcc-club.wbs.cz/…rogerie.html„target=“_blank

gmp
1603 příspěvků 12.07.09 17:04
Mýšo

po každém pečení kup novou torubu. A je to Miloš

tonca6
1 příspěvek 16.07.09 18:09
...

Ahojte, pred par dnami som si objednala cistit na rury od ceskej firmy Eurona by Cerny. Povedala mi o nej znama k tora ma syna alergika-tie vyrobyk od nich su ekologicke a hypoalergenne. Dlho som vahala, lebo aj super dobry prosriedok nestacil. Toto sa natrieka do rury, na mriezku, dobre je predtym nahriat ruru na 30 stupnov. necha s ato posobit cca 15 min. moze sa i viac. Staci utriet cistou vodou, alebo aj s octovou, vobec to nezapacha. Pozrite na www.euron a.cz, je tam virtualni katalog, cistic na rury. Su tam i ine prostriedky, vysoko koncentrovane, vyskusala som, milo ma prekvapili. Ak by sa vam to pozdavalo, ozvite sa, registrac. cislo ziskete zadarmo a hnes nakupujete s 20% zlavou.

sarkanova
8 příspěvků 19.09.16 10:08

Ja mohu doporucit toto: https://www.ageo.cz/…y-kamna-550g mne to pomohlo vycistit i gril a vsechnu mastotu

ivan.hladky
10 příspěvků 20.09.16 14:05

Super diky moc, ja jsem si to objednal uz taky tak uvidime

hubenej dědek
29 příspěvků 20.09.16 23:06

Všechny tyhle přípravky jsou více či méně k ničemu. Většinou ale více. Jediné co skutečně funguje na troubu, ale i třeba na filtry v digestoři je Carlan. Je sice primárně určený na motory aut, ale v kuchyni je nepřekonatelný. Nic jiného už nekupujeme a po víc než pětiletém používání trouba ani digestoř nijak neprotestují. :D

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz