Vynález štrůdlovky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Noric
17 příspěvků 09.03.12 15:37
vynález

Tak nevím, ale cítil jsem se jako Kolumbus nebo Edison. Dělal jsem úplně obyčejný štrůdl z listového těsta. Měl jsem velký oči a zbyly mi nakrájený, procukrovaný, proskořicovaný a prorumovaný jablíčka. Co s tím ? Těsto už žádný a našel jsem předvčerejší housky. Rozkrojit, pocákat mlékem, namáznout máslem, poklást jablíčky, přiklopit, pocákat tou dobrou vodou z jablek a rumu, dát péct na plech k štůdlu a pomazat vajíčkem. Netušil jsem co to udělá a bác ho, ono je to dobrý jako kravička. Něco mezi štrůdlem a zemlbábou, obojí mňam.

Reklama

Reklama

Reakce:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.12 15:45

Noric..ano..mnoho dobrých vynálezů už vzniklo náhodou či přímo omylem…právě mě napadl třeba penicilin.. ;-)
Tak přidej recept do receptů :-)
:mrgreen:

esmeralda
4813 příspěvků 11.03.12 07:07
Serendipity

Angličtina má pro to hezké slovo…

ucitelas
328 příspěvků 11.03.12 10:35
ale no tak

nechci vám brát iluze, ale podobný recept je u každého toustovače.

Noric
17 příspěvků 11.03.12 12:34

já netvrdím, že jsem průkopník vaření, návody na toustovače nečtu a v okamžiku vytvoření toho pokrmu jsem jen měl dobrej pocit, nic víc, nic míň. Já tu žádnej recept neuvádím a nikomu to necpu

Noric
17 příspěvků 11.03.12 12:41

zřejmě chtěla tímto esmeralda ukázat, jak je vzdělaná a ucitelas, že jeho nick odpovídá, tomu, že to prostě musel komentovat :P

ucitelas
328 příspěvků 11.03.12 15:23
Noric píše:
zřejmě chtěla tímto esmeralda ukázat, jak je vzdělaná a ucitelas, že jeho nick odpovídá, tomu, že to prostě musel komentovat :P
život je pes a čtení prospívá duchu. :lol:

Sylvie
2302 příspěvků 26.03.12 19:25

Noricu, díky za nápad s proslazenými jablky. Mockrát už mi takhle zbyly.

A k Esmeraldě: Ta určitě nikomu dokazovat, že je vzdělaná, nemusí. Na to jsou tady jiní…

Noric
17 příspěvků 26.03.12 22:18

Díky za pochvalu :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz