Vepřové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
esmeralda
4813 příspěvků 24.05.04 08:34
Vepřové

Vždycky když dělám vepřo, knedlo ,zelo, tak mi většinou maso zbyde, protože jsme na to jenom dva. Tak to dám do mrazáku. Raději bych to ale zpracovala během několika příštích dnů. Poradí mi někdo něco jednoduchého? Dík.

Reakce:
Ela
276 příspěvků 24.05.04 10:26
...

Ahoj, Esme, dúfam, že včera si uspela.
A teraz k receptu. Skús napríklad toto - podľa toho, koľko máš toho mäsa, uvaríš rovnaké množstvo zemiakov. Zvyšky mäsa zomelieš so zemiakmi, pridáš buď 2-3 žĺtky, alebo celé vajcia, nadrobno pokrájanú cibuľu, cesnak, soľ, korenie a petržlenovú vňať. Všetko premiešaš, vyformuješ fašírky a obalíš v trojobale a vypražíš.

Alebo pokrájaš mäso na rezančeky, na masle pripražíš a pridáš čínskú zeleninovú mrazenú zmes, dáš dusiť. Potom pridáš kápiu sterilizovanú aj so šťavou, sladkokyslé uhorky pokrájané nadrobno a dusíš do zmäknutia zeleniny.

Ináč robievam zo zvyškov všeličo, ešte niečo pozriem, ale toto je najobľúbenejšie. Želám pekný deň.

Ela
276 příspěvků 24.05.04 11:47
...

Ahoj, Esmeralda.
Ešte ma niečo napadlo, skús vo vyhľadávaní vyťukať „zbytky masa“ a dá ti to pár receptov naviac. Čauky.

esmeralda
4813 příspěvků 24.05.04 22:35
Elo,

Díky za rady, zkusím to.
Nevím proč, ale já můžu do vyhledavače naťukat jen jedno slovo. Když naťukám dvě tak se mi to spojí v jedno a to dá nesmysl.

penda
4752 příspěvků 24.05.04 23:44
esmeraldičko,

musíš kliknout na nabídku vyhledávání vpravo nahoře a ne na hlavní straně do hledej a stačí tam napsat třeba zbytky vepř a načte se ti to… :-))

esmeralda
4813 příspěvků 25.05.04 01:41
Díky Pendo,

zase něco nového.

Labužník Zuzik
286 příspěvků 25.05.04 06:17
ahoj esmeraldo,

posílát Ti recept na naši rodinnou pomazánu - pro nás ji musím dělat tak ze 1/4 kg masa a alespoň 5 vajec, ale je opravdu dobrá. Zejména, když musím nakrmit větší sešlost (na stavbě nebo rodinné akce) tak se mi osvědčila.
pomazánka

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz