Kuřecí závitky (čínské)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kari
545 příspěvků 21.05.04 14:33
Kuřecí závitky (čínské)

Nedávno jsem měla u čínského stánku na Hájích, v Praze kuřecí závitek. Byl to závitek z nějakého těsta, které chutnalo malinko podobně jako listové, ale listové to asi nebylo, a naplněné to bylo mletým kuřecím masem a myslím, že nějakým zelím a kukuřicí. Celé mi to těsto přišlo jako osmažené a bylo velmi křupavé. Hrozně mi to chutnalo a ráda bych si to doma nebo v přírodě připravila. Poradíte mi někdo? Když dám do jakéhokoli vyhledávače na internetu vyhledávat „kuřecí závitky“, tak mi to najde tisíce receptů na závitky zavinuté přímo z kuřecího plátu a to rozhodně nehledám.

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 21.05.04 15:46
Zkus hledat

„jarní závitky“ ve vyhledávači - myslím, že to je ono. Každý je ale dělá s různou náplní. Sama jsem je ještě nedělala, ale také je ráda kupuji.

Kari
545 příspěvků 21.05.04 16:02
Jenoféfo,

díky za typ! Z rýžového papíru je znám, ale neznala jsem smažené závitky z nudlového těsta - to by mohlo být ono. Je zde na Lab. recept od Babi na přípravu wontonových těstovin , které jsou určeny pro jarní závitky . To zkusím. Jinak možná bych to mohla zkusit i s toho listového, smažit jsem ho ještě nezkoušela.Přeji Ti krásný den.. a díky.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz