vaflovač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vali
1326 příspěvků 16.04.07 22:55
vaflovač

prosím o pomoc a radu, kde sehnat tento vaflovač, moc se mi líbí a v Quelle už nám nevyhověli

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Iri02
6 příspěvků 04.05.07 12:39
...

Dobry den pani Vali, vyhledala jsem stranky Quelle zde v Nemecku a je k dostani. (Myslela jsem, ze je to treba model, co se uz prestal vyrabet). V tom pripade by jej mela mit Quelle v Cechach drive ci pozdeji na sklade a meli by Vam ho prodat.
S pozdravem
 Iri

oldsoft
682 příspěvků 04.05.07 15:10
Moc obyčejné...

…co třeba vafle ve tvaru klávesnice?

Viz Gadgets.cz .

Vali
1326 příspěvků 05.05.07 18:23
iri

už jsme se zkoušeli ptát v prodejně Quelle, řekli nám, že se zde prodával v podzimní nabídce a už se nedá sehnat. Děkuji za informaci, budu čekat, jestli se neobjeví někde jinde, moc se mi líbí.

Labužník Iri02
6 příspěvků 06.05.07 08:02
...

Ja se mohu zeptat zde v Quelle centrale, proc v Cechach vaflovac neni k dostani, kdyz zde je volne na sklade. (A co se da eventuelne podniknout). Zavolam tam zitra a jak obdrzim presnejsi informace, dam Vam vedet.
Hezky den preje
 Irena

Vali
1326 příspěvků 06.05.07 12:58
iri

moc děkuji, jsi neskutečně obětavá a budu ráda za jakoukoliv zprávu

Vali
1326 příspěvků 06.05.07 13:02
oldsoftíku

opravdu nezvyklý tvar, ale moc by se mi nehodil, příliš velké vafle, ale když ten fialový je tak krásný jak zvenku, tak uvnitř

penda
4752 příspěvků 07.05.07 09:56
Babísko,

na stránkách Quellu je podobný vaflovač , třeba by Tě také zaujal ;o)

Labužník Iri02
6 příspěvků 07.05.07 10:11
...

Tak jsem dnes rano telefonovala s Quelle. Dobre informace jsem ale neziskala. Nevedi, proc cesky zastupce pristroj neobjedna a nemohou nic delat. To me pro Vas mrzi. Sama jsem se uz na nej take trosku zhlidla. Jestli byste si ho opravdu moc prali.. budu pravdepodobne koncem kvetna na par dni v Praze. Mohu Vam jej zde objednat a original zabaleny privezt. Jde o to, jestli Vase Quelle by prijala pristroj k pripadne reklamaci. Zdravi Irena

Vali
1326 příspěvků 07.05.07 12:07
Irenko

poslala jsem zprávu soukromou poštou, moc děkuji za informace

Labužník Iri02
6 příspěvků 08.05.07 09:28
...

Vali, vcera jsem odpovedela tez Emailem a zapomnela jsem to zde uvest. Zdravi
 Irena

Vali
1326 příspěvků 08.08.07 14:16
marmeládo a ostatní

dnes jsem si přinesla vytoužený vaflovač, Quelle ho má opět v nabídce, objednala jsem ho u nás na jejich prodejně.....je moc pěkný

Evičko - díky za upozornění :-))

marmelada
1643 příspěvků 09.08.07 14:14
vali

není zač. Hlavně ho brzy vyzkoušej a poreferuj, jestli stojí za to. Abych si ho případně taky pořídila. Jsem ujetá na krámy do kuchyně, ale už mi jich tam pár ladem leží, tak aby to stálo za to. Tak tedy čekám fotku v deníčku!!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz