Tak i já vám přidám typ na super uzenáře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vodouch
8 příspěvků 31.03.07 10:21
Tak i já vám přidám typ na super uzenáře

Před rokem jsem náhodou zastavil v obci Kněžmost u Mnichova Hradiště. A na návsi vidím ceduli: „Uzenářství U Bejrů, Vaše brána do Českého ráje“. Ihned jsem se vydal dle směrovky a po pár krocích jsem vkročil na dvorek rodinného domku, před kterým byla vyrovnaná pěkná řádka aut rozličných SPZ. Na dvorku budova, dveře s nápisem „Zavírejte“ a před nimi fronta. Postál jsem asi 10 minut, stále nevěda, co mně za dveřmi čeká. Vkročil jsem dovnitř a ocitl jsem se v obchodě-chladírně, kde bylo ve frontě dalších asi 12 lidí a všude kolem neuvěřitelné výroby. Za pultem krásná prodavačka, na pultu nakrájené vzorky opravdu všeho, co se dalo v prodejně pořídit. Najednou se dveře znovu otevřely a dovnitř vkročil kulaťoučký bodrý chlapík v košili s havajskými motivy nesoucí v náručí vyuzenou kýtu - zcela jasně osobně pan majiel. Kýtu odložil a pobízel všechny zákazníky k ochutnávce nakrájených výrobků, u kterých již jen podle vizáže bylo jasné, že se jedná o prvotřídní kvalitu. Když mně zahlédl, hned mi začal předvádět svůj sortiment: Lojzovy koule plněné uzeným, což je sekaná s koudky masa, dále chléb plněný uzeným masem, sušená šunka, bok, u špekáčků neopomněl dodat, že neviděly ani deko mouky, následovaly vepřové výpečky naplněné do obalu od tlačenky…no prostě orgasmus. Vše jsem ochutnal a samozřejmě vše zakoupil. Když jsem se pana řezníka zeptal, jaktože jsem o něm doposud nevěděl, odpověděl, že žádnou reklamu nepotřebuje, protože za jeho výrobky pověstné kvality jezdí zákazníci až z Ostravy! No co vám mám povídat - první návštěva mně stála 3000,– Kč, všechno nakoupené jsem přivezl ochutnat kolegům v divadle i doma a během následujícího týdne jsem tam byl ještě 3× se stejnou útratou! Tady máte adresu a poreferujte, jak jste dopadli:
Jaroslav Bejr
U Fary 14
294 02 Kněžmost
Telefon: +420 739 784 023

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz