Rýže ve velkém balení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník mirabelka02
23 příspěvků 08.04.07 22:14
Rýže ve velkém balení

Dobrý den!
Možná se to tu již probíralo, ale já bych potřebovala vědět, kde se dá v Praze koupit výhodně velké balení např. jasmínové řýže nebo říže basmati - mám na mysli nějaká ta tržnice, asijský krámek, ale nevím kde. Je něco takového například v Holešovické tržnici? Nebo někdě blíže centra, v dosahu metra nebo tramvaje? Děkuji všem Pražákům za tipy!

Reklama

Reklama

Reakce:

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.07 13:00
stačí balenie 18 kg?

http://www.susi.cz/?… ;o)

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.07 18:58
Na Letenském náměstí...

…u číňana vedle Delvity…nebo Italská ulice - Nám. Míru - pod obchodem s italskými potravinami .......
 P.

Labužník housenka02
609 příspěvků 11.04.07 08:05
kltko,

díky za odkaz, sama jasmínovou rýži už delší dobu marně sháním…

mirabelko… buď v klidu, nabízí i menší balení: 4,5 a 1 kg balení a za docela příznivou cenu, já sama ji asi před 2 lety kupovala v Makru za necelé tři stovky 5kg balení…

… taky tam mají spousty i jiných úžasných věcí…

Labužník mirabelka02
23 příspěvků 11.04.07 09:00
Díky všem

Ne, že bychom za rok nespotřebovali 18 kilo rýže, protože ji milujeme, ale 18ti kilový pytel bych neunesla ani na zádech:)))
Pojedu se podívat do toho krámku.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.07 13:08
mirabelko

niet zač, tiež som bol veľmi príjemne prekvapený týto krámkom, majú neuveriteľný výber japonských surovín a výrobkov sústredených na jednom mieste, dokonca aj japonské pivo za nejakú päťdesiatku je zaujímavé ochutnať.
Inak ak chceš robiť väčší nákup, pri platbe v hotovosti účtujú 3% zľavu (mne to vyšlo akurát na to pivo :o))) )

Vodouch
8 příspěvků 15.04.07 23:25
Jasmínová i jiná rýže

Jasmínová rýže se dá velice výhodně koupit ve vietnamských velkoskladech v Praze Malešicích a v Libuši. Dříve tam byl vstup možný jen na živnosťáky, dneska tam může kdokoliv. Cena je 150,– Kč za thajskou jasmínovou rýži AAA kvality, což je hodně dobré. Rýži na sushi a jiné japonské speciality koupíte v japonsko korejské prodejně na Korunní ulici, nebo v Hana trade v Michalské

Ivo
1045 příspěvků 21.04.07 20:29
Rýže...

Tak mohu potvrdit, že Kltkem doporučovaná rýže je skutečně výtečná (každému sice chutná porůznu připravená rýže, ale věřím, že touto by neopovrhl ani skalní „nerýžič“). Mi se jí daří již několik let získávat od Vietnamského obchodníka, působícího v Mikulovicích (místo, kde máme chalupu) za poměrně mrzký peníz - a jak mi onen obchodník vyzradil, tak tuto rýži upřednostňuje celá jejich komuna…

marmelada
1643 příspěvků 22.04.07 09:33
Ivo

Jen tak pro informaci, prozradíš, kolik dělá ten „mrzký peníz“? U nás jsou vietnamští obchodníci předražení, tak abych měla výchozí bod pro smlouvání. Díky (jestli nechceš sem, napiš mi do soukromé pošty nebo na mail)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz