TV Paprika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 07.11.06 16:07
TV Paprika

Určitě je mezi labužníky někdo , kdo sleduje TV Paprika a podělí se o svoje dojmy z pořadů. Nevím, jestli se vyplatí si pořizovat kabelovku, když o jiné programy nemám zájem. Když čtu program v časopisu, zdá se mi, že se opakuje pořád to stejné. Díky za radu!

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 07.11.06 20:07
Subjektivní názor...

…já TV Papriku sleduji poměrně často. Máš pravdu, že se plno pořadů opakuje. Opakují se jak během dne, tak se k nim redakce vrací i v čase. Mi to však vyhovuje…já se na to někdy koukám místo Růžových zahrad, Pojišťoven štěstí aj.

Mi ten kanál vyhovuje, ale každý máme jiné nároky :-)).

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 09.11.06 07:41
Zkusím TV paprika,

jestli narazím na solidní cenu. Nejsem náročná, ale když můj oblíbený pořad p. Maklowicze na polské TVP2 vysílají už jen v neděli, není na co koukat. Díky za názor.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.06 10:15
TV Paprika

Protože se k tomuto pořadu dostanu velmi sporadicky, mám prosbu, ale nevím s určitostí zda to bylo v tomto pořadu, zda jste nezaznamenali v přímém přenosu pečení a recept na Pětiprstou buchtu či koláč. Jednalo se o 5 upečených placek, které se promazávaly uvařeným pudinkem s rozpuštěnou čokoládou. Povrch se jen cukroval. Udělala bych tímto receptem radost mé velmi dobré známé. Děkuji…

Tasma
415 příspěvků 09.11.06 16:50
Bedlo,

možná by to mohlo být TOTO

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.06 19:30
TV Paprika...

No, hurá…ještě jeden navíc a ta čokoláda se může přidat nastrouhaná. Tasmo díky......

Eja
3820 příspěvků 13.11.06 12:10
Jano,

kvůli Paprice si pořizovat kabelovku se asi nevyplatí. Ale je tam spousta kanálů, kde je vždycky něco zajímavého. 20 hodina večerní je pro mne dobou naprosté nekoukatelnosti ČT1, Novy a Primy, takže to jistí Paprika, Animal Planet, Discovery, Spectrum a některé další, ČT 24, občas objevíme i zajímavý kanál, který nám unikl, třeba Zone Reality. Kabelovkám mám nejvíc za zlé, že s několika kanály, které chci, musím koupit i pytel různých Romantic.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.06 12:23
Ejo...

…no a vo vo vo tom to je.

Muchacho
361 příspěvků 04.01.07 15:15
kabelovka

Kabelovka je jak banány v době ne až tak moc daleké .Pokud byly banány, muselo se k nim koupit 5 kg poloshnilejch brambor

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz