Labužníci rádi jsme se viděli,NEBO NE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
karminek
757 příspěvků 04.11.06 15:18
Labužníci rádi jsme se viděli,NEBO NE?

Hned po té co jsem dorazil domů,sedám k relaxačnímu aparátu abych vám poděkoval za pěkný večer.O to je to hezčí že dnes už děkuju konkrétním lidem a ne nickům.
Fotečky budu zpracovávati v pondělí a po té je pošlu Vladce.
Pokud bude mít někdo zájem poslat předměty doličné na mail nechť mi pošle svou mailovou adresu.

S pozdravem a úctou Karminek

Reakce:
iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.06 16:22
Labužníci rádi jsme se viděli, JO!

Jsem moc ráda, že jsem všechny zúčastněné poznala. Byl to opravdu velmi příjemně strávený večer. Utekl na můj vkus příliš rychle…

Manana
1515 příspěvků 04.11.06 18:32
JO!

Zdravím všechny labužníky, které jsem měl možnost poznat, i když málo, a omlouvám se za můj brzký odchod.
Uts a wach!

habana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.06 20:44
viděli jsme se strašně moc rádi ... ;o)

… hlásí se penda z Prahy ;o) Nepřehlašuji se, protože habáně se pak zapomíná přehlášet zpátky a píše pod mým nickem - sraz se povedl; přijeli jsme jako poslední a mrzelo mne, že nebyl čas promluvit se všemi tak, jak bych si představovala (tím se omlouvám i esme a Mickovi, že si pro mne musel Mick přijít, abych jim taky věnovala svůj čas - ale já byla tak šťastná, že jsem mezi Vámi, že jsem si vůbec neuvědomila, že čas utíká a esme bude chtít také odejít ;o) ). Snad si to brzy zopakujeme a na Moravě nebo na Vysočině! (Tady by se to dalo řešit i s víkendovým pobytem na chatách, kterým správcuje můj taťka, ale to by chtělo naplánovat s předstihem a na léto, protože je tam možnost i grilování… ;o) ) Fotky do deníčku vložím v neděli v noci, až budu zase doma … (jen Vám prásknu, že s karmínkem jsme pokračovali ještě v klasické hospůdce až do rána ;o)))

Alice_G
505 příspěvků 07.11.06 22:37
Hezké bylo to setkání, máš pravdu,

spojila jsem si nicky ke všem obličejíčkům, ale pokud si mám jako další destinaci našich setkání vybrat Sydney, Vysočinu nebo zase Prahu - tož co vlastně máte proti pivnici v Praze?
 Alice

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.06 07:09
Labužníci rádi jsme se viděli,NEBO JO!?

Zdravím všechny labužníky, kteří se zúčastnili. Myslím že nám bylo spolu dobře, jenom to nějak rychle uteklo…

Alčo, a co máš proti Ostravě nebo Olomouci? My moraváci, slezané a čechomoraváci (Vysočina!), jak jsi si určitě všimla, proti pivnici v Praze nemáme nic!

karminek
757 příspěvků 08.11.06 09:27
...

Když tak přemýšlíme o jiném podniku , je to jedno.důležité budou i informace o ubytování nebo dopravních možnostech v místě konání akce.Jinak bych chtěl poděkovat Vladce za zveřejnění a komentář fotek.Pro zájemce nabídka toho co jsem nafotil já platí.
Hodně dobrého přeje Karminek

Lassienka
409 příspěvků 08.11.06 10:35
Nevěděla jsem to

Moc mě mrzí, že jsem Vás nepotkala. Nějak jsem nezvládla zaregistrovat, že se něco podobného bude konat. A vzhledem k tomu, že většinu účastníků po netu znám, tak mi to je moc líto.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.06 10:54
Lass, nesmutni!

Určitě bude nějaké „příště“, neboj!!!

penda
4752 příspěvků 08.11.06 11:27
Karmínku,

prosím si vypálit všechny Tebou nafocené fotky ze srazu v neupravovaném stavu a poslat poštou. Adresu znáš ;o). Přidám k nim svoje a pošlu další zájemkyni. Děkuji.

neftis
28 příspěvků 08.11.06 12:32
Vlaďko a karminku,

moc dík za fotečky, jen tiše závidím…
Doufám, že si zase někdy uděláme alespoň hodinku čas.

Zdraví a vzpomíná Renda

penda
4752 příspěvků 08.11.06 13:27
Neftis,

hned, jak budu během týdne v Praze, tak se ozvu a zajdeme do naší kavárny… ;o)) Anebo až bude mít habáně víc času, vyrazíme za Tebou domů. ;o))) Už se těším.

Lassienka
409 příspěvků 08.11.06 14:01
...

No Lassi jen prosí, protože je nějak časově mimo, jestli by jí příště nemohl třeba kdokoli ze skalních příznivců poslat mailíka… Občas prostě nestíhám sledovat. Díky moc.

esmeralda
4813 příspěvků 17.11.06 10:36
Labužníci rádi jsme se viděli,NEBO NE? - Labužníci

Jsem hrozně ráda že jsem měla možnost poznat aspoň některé z vás. Moc na setkání vzpomínám. Více si o mých cestách můžete přečíst v mém deníčku.
Každopádně vám všem děkuji za hezký večer.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.06 18:53
Labužníci rádi jsme se viděli,NEBO NE? Esme,

moc rádi jsme se s tebou a Mickem poznali a jsem rád (teď hlavně sám za sebe! ), že se ti večer strávený s námi líbil a že na něj vzpomínáš.

Moc zdravím do klokánkova tebe i Micka!

Mánek

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.06 23:31
Esme,

doufám, že cesta proběhla v pohodě. Vzpomínám často na to setkání a doufám, že zas někdy naviděnou Pozdravení Mickovi.

Eleeen
1127 příspěvků 21.11.06 13:07
Esmeraldičko,

posílám veliké mávání do Austrálie a doufám, že cesta byla příjemná a že jsi už vyzdravěla. Nepochybuj, že jsme Tě všíííchnííí moc rádi viděli.
O víkendu hlídám synovce a už se těším, až mu ukážu obrázky z Austrálie, které jsme dostali.

esmeralda
4813 příspěvků 21.11.06 20:51
Eleeeeeeeeeen,

moc jsem ráda že jsem poznala nejen tebe, ale i další velikány z Labužníka.
Bohužel, díky mému nachlazení, jsem byla jaksi přítomná nepřítomná.
Domů jsme dorazili bez větší újmy, jen si teď nejsem jistá zda chci první sníh, nebo 40° vedra.
Každopádně se už těším na další setkání.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz