Masořezka a lis na ovoce ETA AXISS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renee
93 příspěvků 01.11.06 09:41
Masořezka a lis na ovoce ETA AXISS

Vážení labužníci,
objevila jsem v katalogu ETY poloprofi mlýnek na maso a lis na ovoce. Docela mě zaujal, anžto lisy na ovoce (ne odšťavňovací odstředivky) jsou cenově úplně jinde než tenhle (tenhle je cca za 2 a kousek tisíce).
Protože to fakt chci na ty ovocné a zeleninové šťávy, učinila jsem na ETU dotaz, zda to lisuje i byliny a klíčky (nevím, proč by nelisovalo, žejo). Z ETY mi napsali, že to nelze, ale pochybuju, že to tam někdo zkoušel.
Prosím, máte tenhle mlýnkolis někdo doma? Je na ty šťávy dobrej? Nezkusili byste mi na tom zkušebně lisnout hrst nějakého šťavnatého býlí (nějakou nať nebo tak…)? Byla bych Vám labužníci vážně vděčná.
My jsme takoví raciožrouti, vyzjistili jsme, že na šťávy je přece jen šetrnější lis než odstředivka, ale slavný vitariánský Greenstar stojí dvacet litrů a to tedy fakt není cena pro nás.....

Reklama

Reklama

Reakce:

litalka2
13 příspěvků 10.01.07 09:28
...

Ahoj Renee, já mám robota ETA i s příslušenstvím, mlýnek, maso, lis na ovoce a mlýnek na mák.
No, musím přiznat, že klíčky na vyzkoušení nemám… lisovalo to ale bez tpotíží meloun bez slupky, všechny citrusy, postrouhanou řepu, rajčata,rybíz,ma­liny,angrešt i ty bylinka, ale výtěžnost nic moc- Je to vlastně jako strojek Tuti frutii na kličku, ale na elektřinu.
Víš, ty lisy za 20 tisíc a víc mají silný motor… proto ta cena. Ale navíc / kamarádka ho má / je šíleně hlučný !!! tak zvaž, kolik toho budeš lisovat … zda se Ti to vyplatí. Ona polisuje opravdu vše a koupila ho v akci za 18 tis..
pá Janina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz