Tupperware

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Pingu02
3 příspěvky 14.03.05 17:42
Tupperware

Znáte někdo? Jak tam fungují reklamace? Je to tak jak prezentují - na celý život? Máte s tím někdo zkušenosti? Vzhledem k ceně ještě nejsem rozhodnutá, ale asi vyzkouším.

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 15.03.05 06:05
Tupperware

Pingu, Tupperware fázi mám za sebou. Tady to byla velká móda asi před třiceti lety. Také slibovovali věrnost na doživotí, ale skutek utek. I Tupperware je společnost s ručením omezeným(Pty. Ltd.). A když se změní majitel může si udělat úplně nová pravidla. Nechci ti brát nadšení, chci jen abys věděla pravdu. A přísloví: když ptáčka lapají pěkně mu zpívají, existuje asi v každém jazyce.

possum
464 příspěvků 15.03.05 06:37
Esme,

ja jsem pred asi 4 rokama rozbila staryho dzbanu viko, a jen tak pro tu srandu, kdyz bylo party na nejakej fund raiser, jsem se zeptala, jestli maji to viko, a jelikoz byl starej, tak mi dali novy cely dzban. Ale abych pravdu rekla, ty dnesni veci se mi vuuubec nelibi. Ani ten material uz to neni to co byvalo. Ale nevim, co je v cesku. Takze se nikdo nedejte zradit.

esmeralda
4813 příspěvků 15.03.05 07:05
Possum,

měla jsi štěstí. Mně bylo řečeno už asi před deseti lety že tato metoda (policy) už neexistuje. Tak jsem to vyházela. Možná se to změnilo. Je mi to ale celkem jedno, protože plastiky nemám moc v oblibě. A nevím jak v ČR, ale tady jsou předražené.

Labužník vlcice02
22 příspěvků 16.03.05 16:19
Reklamace tupperware

Nedávno jsem uplatňovala reklamaci ohledně popraskané podložky, bez problému mi byla vyměněna za novou. Vyměnili i mix-fix, když mi skoro zmizela stupnice. Neměla jsem s tím žádné problémy.

lydia
1225 příspěvků 16.03.05 18:07
pingu

uz tu byla jednou diskuse o Tupperware. Podivej se tady

Labužník Pingu02
3 příspěvky 16.03.05 21:12
...

Děkuju za rady. Půjdu do toho. Zřejmě se to vyplatí. Mám ještě jeden dotaz. Jaký rozdíl je mezi silikonem od TW a silikonem třeba od Tescomy nebo z hypermarketu? Ozvěte se . Díky a časem napíšu o svých zkušenostech. Prezentace a výrobky mě nadchly, ale ta cena?

ajta
590 příspěvků 18.03.05 09:26
pingu...

mne by zajímalo, jak dlouho jsi ty výrobky používala, než se objevily závady…
je totiž sice hezké, že reklamace je vyřízena promptně, ale já jsem raději, když nic reklamovat nemusím… zvláště věci, které nejsou z nejlevnějších…

Labužník Triss
160 příspěvků 18.03.05 14:28
...

Pingu s tupperware nemam zadne zkusenosti, ale mam doma formu od tesco,my i nejakou modrou na par supu z hypermarketu, nemaji chybu, takze pokud jde ciste o formy, staci za 150 z hypa a nema smysl davat premrstene castky za TP, co se tyce ostatnich veci, nemohu soudit, ale obycejne stejnou praci zvladlou i veci docela levne

Labužník Pingu02
3 příspěvky 22.03.05 19:41
......

Ptala jsem se proto, že firmu znám asi 4 roky, věcí mám spoustu a zajímali mě vaše názory a pohled na věc. Zatím jsem nic reklamovat nemusela, ale prý to vyřizují rychle a bez problému. V souvislosti se silikonem od TW jsem spokojená, ale paní od které to mám mi ukazovala bábovku upečenou v modrým silikonu z hyper super marketu, a věřte či ne ona měla světle modrou barvu. Proto jsem investovala a postupně kupuju silikon od Tuperware. Co vi na to?

Eleeen
1127 příspěvků 23.03.05 08:43
silikon

já jsme se pro silikon nadchla a mám levnou modrou dortovou formu a chlebíčkovou a taky silikonovou podložku. Od Tescomy mám hvězdu. To jsem ještě neznala Tupperware. „Ošahala“ jsem si hodně forem - Potten and Pannen, Tescoma, různé levné (viz výše).

Ty modré, tenké silikony už nejdou nijak očistit, ani hadřičkou a Cifem. Dokonce u té modré podložky je to nějak zapečené dovnitř. Když jsem do chlebíčkové něco nalila, tak to prostě nedrželo tvar, měla jsem co dělat, abych těsto „nevylila“ jen cestou do trouby (forma už ležela na plechu!!!). A hrozně chytají pachy. Pekla jsem sekanou a pak biskupský chlebíček a ten voněl masem a majoránkou - hrůůza.
Opravdu nejpevnější, nejhladší a nejkvalitnější je silikon Tupperware. Už mám jejich dortovou formu, chlebíčkovou (jmenuje se Královská), jejich silikonovou podložku a muffinky a nedávno bylo v akci srdce, tak mám i srdce.
Tupperovské silikony jsou o hodně tlustější než všechny ostatní, nejlépe drží tvar a mají dokonce „úchyty“. Ta jejich podložka je tak silná, jako když na sebe položíte 3 tenké modré podložky. Dá se vyčistit i po čase od kouřových stop v plynové troubě - bez problémů.
Tescoma - silikony jsou mi nepříjemné už na omak - jsou moc hrubé a blbě se proto čistí. Navíc mě odpuzuje jejich šedá barva. Je to pouze můj osobní pocit, ale když je vidím, vzpomenu si hned na branná cvičení a nasazování plynových masek. A prostě ji nemůžu koupit. Je to pro mě fuj. Mám pouze jednu oranžovou a tu jsem dostala při nějakém nákupu jako odměnu.
Délka používání: modré formy mám rok, tupperovské mám 3/4 roku, Tescomáckou mám 1/4 roku.
Každý ať si koupí, co se mu líbí. Ale kdyby po mě někdo nějaké chtěl, tak modré nedám, protože bych se musela stydět a tupperovské (červené) nedám, protože jsou prostě moje a jsem s nimi spokojená.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz