wasabi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vranka
2 příspěvky 10.03.05 16:28
wasabi

viete dakto poradit, kde v SK, alebo v Prahe mozno zohnat japonsku pastu wasabi? mam este v zasobe jednu tubu dodanu priamo z japonska, no je to prilis dobre, aby sa to odkladalo..

Reakce:
urna
24 příspěvků 10.03.05 17:11
hypernova

Videl jsem v Hypernove wasabi od Mautnera za pomerne zajimavou cenu.....myslim, ze to bylo kolem 30,– …bylo to v Pruhonicich ted v sobotu.

urna
24 příspěvků 10.03.05 17:14
odkaz
esmeralda
4813 příspěvků 10.03.05 20:18
wasabi
Bozka
50 příspěvků 10.03.05 21:32
Vranko,

podívej se na http://www.japan-eshop.com/. Tady sice inzerují balení jen na jedno použití, ale mám pocit, že přímo v obchodě měli i větší balení. Držím palce!

Bozka
50 příspěvků 10.03.05 21:32
Vranko,

podívej se na http://www.japan-eshop.com/. Tady sice inzerují balení jen na jedno použití, ale mám pocit, že přímo v obchodě měli i větší balení. Držím palce!

possum
464 příspěvků 12.03.05 14:37
a vis,

ze wasabi se take vyrabi jako prasek?

Olive
10 příspěvků 13.03.05 20:54
Praha 6

V Dejvicích na Puškinově náměstí je japonský obchůdek. Tam mají wasabi asi za 70,–

chocolat
106 příspěvků 13.03.05 21:58
carrefour-

tak tam ho taky mají.jinak culinaria.mezi­národní obchůdek v jindřišské-tyhle prodejny vyjmenovávám snad na každou otázku, tak radím,než se budete příště po něčem shánět,nejdřív se tam mrkněte,a pak se ptejte

ogroats
64 příspěvků 04.04.05 15:22
wasabi

v obchodě Hana Trade v Michelské ulici po pravé straně při cestě od Brumlovky do Nuslí.

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.05 18:00
V Praze na Letné...

…je čínský obchůdek, tam mají tu zelenou tubu. A jinak blízko metra Vltavská, naproti zdrav.středisku je obchůdek s čaji a bylinkami a tam mají wasabi v prášku

Labužník TinaH02
46 příspěvků 14.04.05 15:57
wasabi - smichov

nebo taky na smichove, ul. Nadrazni (jezdi po ni tram ze Sm. nadr. na Andela), kdyz jdes z Andela smer Knizeci, tak po prave strane je v jednom dvore bioobchudek (maji venku ceduli) a tam jsem videla wasabi v prasku. Bylo to sikovne balene, v jednom baleni je vice malickych pytlicku, takze to, co nespotrebujes hned ti po otevreni nenavlhne, neztvrdne atd.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz