Stevie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mami3
1 příspěvek 17.03.08 02:04
Stevie

Hezký den. Prosím, kde je možné koupit semínka Stevie, případně, kdo by byl tak skvělý a poslal mi je : - )? Jinak vám posílám tip, možná už znáte, Lippia dulcis Colada, aneb aztécké sladidlo, 1000 krát sladší než cukr tzn. sladší než Stevie, účinky mimo sladidla také zajímavé, dýchací cesty a nejen, jen pozor klasická Lippia je kafrová a jako sladidlo tudíž nepoužitelná, tudíž chtít L.d.Colada. To vše co jsem v noci našla na internetu, zatím mnou sice neodzkoušeno, tak uvidíme…ještě kontakt - objednala jsem si je u - Studio Garden - bylinky posílají od května. Mějte krásné dny a pokud mi někdo pomůže v mém hledání budu moc ráda. Markéta.

Reakce:
penda
4752 příspěvků 17.03.08 07:09
v diskuzi

stevie
stevie
www.jaruna7.bloguje.cz

Když si do vyhledávání v diskuzním fóru (dole) vepíšeš -stevie-, vypadnou Ti další diskuze, které se tu na toto téma již vedly.

Manana
1515 příspěvků 17.03.08 09:12
Lippia

Lippia dulcis, v Mexiku zvaná Hierba Buena, je také surovinou pro výrobu stejnojmenné kořalky na Yucatánu, kde jako v každém horku mají takové kořalky v oblibě. Podobné jsou Carabanchel z avokádových listů nebo Xtabentún ze stejnojmenné byliny, obě chutnají jako anýzovky nebo pastis.
Další podobnou bylinou je odrůda Lippia graveolens, která se v Mexiku používá jako oregano (evropskou dobromysl tam neznají), je aromatičtější než origanum vulgare a své aroma vydá zejména po lehkém opečení na suchém tálu nebo comalu.

To jen tak připomínám pro osvěžení, jinak je to všechno na mé stránce. Stránku neuvádím, abych tady zase někoho nepodráždil a nedělal reklamu, když ji odsuzuji. Mnozí labužníci již ví, o čem mluvím. A můžeme to probrat v Písku, hehe

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz