Shortbread

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajta
590 příspěvků 11.01.05 20:05
Shortbread

hledám recept na pravé skotské máslové sušenky… poradíte mi někdo??

Reklama

Reklama

Reakce:

bartj
3 příspěvky 11.01.05 22:12
Shortbread

jen mně to náhodou napadlo napsat do gůglu . jak chutná?

babi
6360 příspěvků 11.01.05 22:19
...

Ajti, už ten shortbread máš mezi recepty. Zítra napíši nějaké varianty.

ajta
590 příspěvků 14.01.05 14:39
bartj...

v „gůglu“ jsem pátrala i já a našla jsem receptů nepřeberné množství… a tak jsem zvolila tuto cestu, protože jsem si byla jista, že mi někdo doporučí konkrétní, ale hlavně ověřený recept… a stalo se

Shortbread chutná skvěle… ono to zní hloupě, ale skutečně tyto máslové sušenky chutnají máslově… pro představu - pokud znáš české sušenky Club, tak si je představ hutnější, voňavější a vůbec tak nějak mnohem lepší…
na rozdíl od tenkých placiček v Čechách obvyklých, jsou tyto sušenky většinou ve tvaru „štáfliček“… ostatně u receptu už jsou fotografie od Babi, tak se můžeš mrknout… TADYTADY

babi
6360 příspěvků 19.01.05 16:05
Děkuji...

Ajti Tvoji důvěrě v Labužníka Někdy mě trochu udivuje, když si někteří raději vybírají z toho co najdou na webu, než by se alespoň namáhali podívat do vyhledávání, které je výborné, hlavně když mu nezadáte mnoho kritérií najednou . A když se nic nenajde, tak vesměs někdo z nás zná a poradí. Proto snad navštěvujeme našeho jediného a oblíbeného Labužníka, že ano.

Pěkný večer!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz