sháním francouzské džemy Bonne Mamam, ruský kaviár ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník bobysud02
15 příspěvků 14.06.06 20:56
sháním francouzské džemy Bonne Mamam, ruský kaviár ...

Dobrý večer, nemohu nikde v Praze sehnat francouzské džemy Bonne Mamam, ruský kaviár a šampaňské za dobrou cenu, tj. pod 600,–Kč? Můžete mi prosím poradit? děkuji Elen

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 14.06.06 21:48
ruský kaviár má firma C.I.P.A.

má i své internetové stránky , už jsem na ně tady několikrát odkazovala, pro zájemce je i obchod Cash &Carry, kde sežene i normální člověk (nejen gastro pracovník), co hrdlo ráčí. Ceníky je možno si stáhnout na této adrese .

buraci
1136 příspěvků 15.06.06 12:33
Bone Maman

Dzemy mivaji skoro v kazdem hypermarketu (Interspar - u nas v oddeleni cizokrajnych lahudek, ne u dzemu, videla jsem je i v Tescu). Se sampanskym je to problem, vsechno ma svou cenu, mozna ze bys ho sehnal za slusnou cenu primo ve Francii u vinare… Ale u nas leda tak v nejake akci. Zalezi take na tom, kolik bys ho chtel, kdyby ho bylo vic, vetsi vinoteky by ti daly slevu, ale ze by ses dostal pod 600 pochybuji…

penda
4752 příspěvků 15.06.06 13:58
boby,

já si včera dotazu na šampaňské nevšimla…cenově dražší kousky koupíš na adrese webdrinks.cz. Už jsem od nich nakupovala, přijde vše v pořádku a bez problémů. Přímý odkaz na šampáňo z Francie najdeš zde . Jinak v levém menu si můžeš vybrat, pokud bys měla zájem o sekty z jiných konců světa. ;o)

penda
4752 příspěvků 15.06.06 14:02
;o))

Tak teď jsem tomu dala korunu! Já se asi začnu znovu učit číst. Levnější sekty najdeš ve vinotéce na adrese e-kytky.cz . Ale když projdeš ten minulý odkaz anebo když do vyhledavače na webdrinks.cz napíšeš sekt, vypadnou Ti sekty i za nižší cenu, než požaduješ. ;o))

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.06 14:15
Jestli myslíš...

…„ruské šampaňské“, to nevím jistě, nedívala jsem se tam po něm. Ale kaviár mají určitě - stanice metra Hůrka - v sídlišti vedle je takové „rusky mluvící obchodní centrum“. Pak také ještě v Pavlově ve směru z Prahy do Kladna. Tam i různé sušené ryby.

Labužník bobysud02
15 příspěvků 19.06.06 19:40
Poděkování

Děkuji všem za skvělé tipy. Elen

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz