Krémka nebo BBpuding

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Benja1
13 příspěvků 01.06.06 14:00
Krémka nebo BBpuding

Mám recept na buchtu z Krémky a cukroví - kuličky s višněmi z BB pudingu. Oboje ale už není k sehnání. Nenapadá někoho, čím by se to dalo nahradit? Dík za každou radu.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 01.06.06 14:18
BB puding

se vyrábí už pouze a jenom na Slovensku .

Vali
1326 příspěvků 01.06.06 20:04
Krémka
  • taky jsem kdysi dělala tuto buchtu z Krémky. Třeba by se dala udělat z nějakého prášku na krém třeba od Oetkera, muselo by se vyzkoušet. O původní recept mám zájem. Dík.

Labužník Triss
160 příspěvků 01.06.06 22:58
...

myslim, ze oetkerovy pidingy by mohly byt dobrou nahrazkou, protze jsou taky z kukuricneho skro­bu

Benja1
13 příspěvků 01.06.06 23:31
...

Právě že ani nevím, z čeho se ta Krémka a BB puding skládaly. Jestli byl základ kukuřičný škrob a v Oetkerových pudincích také, tak by se to tím dalo nahradit.
Tady je ten recept na perník z Krémky:
Měříme na hrnky - 2 cukru, 3 pol. mouky, 2 mléka, 1 oleje, 1 Krémka, 1 prášek do perníku, 1/2 prášku do pečiva, 1 vejce, 1 žloutek.

Vali
1326 příspěvků 02.06.06 00:19
Děkuji

…za recept, jdu to zkusit :-))))

Labužník Triss
160 příspěvků 02.06.06 14:32
...

bezpecne vim, ze BB puding je z kukuricneho skrobu a Qetker take…

Vali
1326 příspěvků 02.06.06 18:20
Zkouška

vyzkoušela jsem buchtu s práškem na krém do dortu, nebyl ani od Vitany ani od Oetkera. Příchuť karamelová, recept jsem si upravila, nemám ráda prášek do perníku (dala jsem prášek do pečiva) a dopadlo to dobře, buchta je vláčná, chutná. Navrchu jsem ji namazala meruňkovou marmeládou a posypala kokosem, ale byla by dobrá i čokoládová poleva. Nedalo mi to a dnes jsem ještě zkusila s práškem na krém od Oetkera s vaječňákovou příchutí, jen menší množství, do kulaté koláčové formy. Na omak je buchta krásně měkká, použiji jako korpus na dortík na neděli, proto nevím zatím jak chutná, ale krásně voní po vaječňáku. Takže práškky jdou použít bez problému i když to ta dřívější Krémka není.

Benja1
13 příspěvků 02.06.06 19:14
...

Vali, dík za experiment :-)
Tenhle prášek si připíšu do receptu a taky vyzkouším.

kltko  07.06.06 09:43
DoDoDo

donáška do domu
a až budeš nutne potrebovať práve BB puding, daj vedieť, príležitostne ti ho môžem doviezť aj za pol kufra auta :o)

Benja1
13 příspěvků 12.06.06 12:27
...

Kltko, dík

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz