Sekací robot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marmelada
1643 příspěvků 14.02.06 10:58
Sekací robot

Máte někdo zkušenost se sekacím robotem - ETA 0078 ? Nebo s jiným od ETY nebo jiným sekacím rebotem? Uvažuji o něm, ale chci se vyhnout koupi dalšího lapače prachu - tedy pokud by nebyl ok.

Reakce:
misapoho
135 příspěvků 14.02.06 13:07
...

Ja mám tohle
http://www.elektropartner.cz/detailPage.asp?…
Není to přímo sekací robot, ale má dvě sekací nádoby, menší a větší a velmi výkonné nože, které zvládnou i led.
Vyhovuje mi, že je vícefunkční, dělám s ním prakticky všechno.

lydia
1227 příspěvků 14.02.06 18:28
sekací robot,

marmelado mám od firmy Moulinex. Ja jsem velice spokojená. Nezabere moc místa, dá se rozdělat. Já s ním sekám ořechy, čokoládu, dělám strouhánku, pesto a já nevím co všechno. Ale jestli máš mixér s tím sekacím nožem, tak je možná sekací robot zbytečný.
A jestě k tomu crockpotu - pomalý hrnec - v Rakousku ho zatím neseženeš

marmelada
1643 příspěvků 14.02.06 19:58
Lydio

Díky za oba tipy. S tím sekacím robotem to rozmýšlím. Mám robota Krups bez sekacího nástavce. K svátku jsem dostala takový mechanický sekací udělátko, ale už se porouchalo. Jinak mi ušetřilo spoustu práce. Dá se s tím sekacím robotem sekat i cibule a zelenina?

Labužník housenka02
609 příspěvků 14.02.06 20:16
Sekací robot

Já jsem veškeré problémy s různými roboty vyřešila investiví do Thermomixu. Byla to sice pálka, ale myslím si, že nyní po 6 letech se mi ta investice začíná vracet…

esmeralda
4813 příspěvků 15.02.06 01:41
Sekací robot....

…vlastním přes dvacet let. A za ta léta se mi rozmnožil na tři.
Největší od firmy Braun používám na veškerá těsta na cukroví a pečivo, na mletí masa a vůbec zpracování většího množství čehokoliv.
Prostřední, Oskárek od Sunbeam, je můj neoblíbenější a nejpoužívanější. Ideální na rychlé pomazánky, majonézu, kotejl atd… Je tak krásný že ho ani neschovávám a zaujímá čestné místo na kuchyňském stole.
A nejmenší je původem z Číny. Když byla vnučka batole, mixovala jsem pro ni krmi. Teď už má zoubky a tak robůtek odpočívá někde ve tmě. Ze zimního spánku ho ale zase budu muset probudit, jelikož nám čáp přinese v červnu dalšího mimouška.

zuchla
40 příspěvků 16.02.06 01:00
...

Ja bych si ani nedovedl predstavit vareni bez toho. Ja mam 4 a vsechny jsou v pouziti skoro obden. Ten malej Black & Decker je na cibuli, cesnel a nebo v nem mixuji polevy na salaty. Trochu vetsi Cuisinart je na to samy, ale na vetsi mnozstvi a protoze seka na jednu stranu a mixuje na druhou, delam v tom i salaty, mexicky salsy, marinady a orechy atd. A ty dve velky sou na maso, testa, ten velkej Cuisinart ma vymenovatelny noze, takze od strouhani jablek az po krouhani zeli delam v nem. Francouzky brambory dela vlastne sam, od cibule pres salam az po brambory. Jedina neprakticka vec na tech vsech je, ze nemaj radi mycku na nadobi. Vsechno je to plastikovy a ten malej Cuisinart se skoro v mycce roztopil. A ted mi odchazi ten tlacak na tom velkym a to chteji za novej $56 a to je hrozna zlodejna. Ta ETA ma aspon vyhodu, ze ma sklenenou nadobu, ale zda se mi hrozne mala.

vanda
5 příspěvků 16.02.06 08:31
...

Přesně tento typ vlatní moje máma a je s ním spokojená. Já má Bosch a taky dobrý!

Jenofefa
1315 příspěvků 16.02.06 10:02
Leta letoucí používám

Braun M 880M Multimix quatro

a když se mi nedávno mojí chybou porouchala „převodovka“ k sekáčku (nevydržela zmrazené surimi tyčinky), byla jsem jak bezruká, dokud jsem nesehnala náhradní. Tenhle Braun používám prakticky denně a stojí přímo na lince neustále zapojený do sítě. Protože je dost malý a zde jsem se dočetla o mnoha dalších možnostech, jak sekací mašinku používat (těsto), sehnala jsem přídavné zařízení k robotu Bosch MUM 4, který mám také léta a používám na větší množství surovin. Ten Bosch sekací robot ještě nemám vyzkoušený, ale už se na to těším. V dodávce jsou i strouhací kotouče.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz