Imitace uzeneho lososa v oleji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuchla
40 příspěvků 05.02.06 05:16
Imitace uzeneho lososa v oleji

Narazil jsem na recept „Pupkova chlupata prsa“ a tam je zminka o imitaci lososa obarvenou treskou. Jsou to ty jemne platky v oleji? Pamatuji si, ze to bylo hodne slany, ale chutnalo to bajecne. Vite nekdo kde se to da sehnat a nebo objednat? Muj syn prijede sem (New Jersey, US) v lete, tak bych mu dal za ukol to nakoupit. Jako, ze toho uz ma na listu az az. Vod tvaruzek az po mysliveckej salam a cabajky, moravskej bochnik, naky rohliky atd.
Tak diky dopredu, joj to budem zas tlusti…

Jan

Reakce:
misapoho
135 příspěvků 05.02.06 07:29
...

Prodávají to v každém supermarketu v oddělení ryb - nízká plastová krabička o velikosti cca 12×10 cm Moc mi to chutná. Když se syn pozeptá, prodavači budou jistě vědět, o co jde.

zuchla
40 příspěvků 06.02.06 05:36
...

Bezva, obrovsky diky.
Jan

Labužník TinaH02
46 příspěvků 13.02.06 01:26
...

.. a v tech supermarketech to maji pod nazvem MATJES..

a taky se to da koupit ve skle, to by pro ten prevoz mozna bylo schudnejsi..

taky je mam rada

Manana
1515 příspěvků 13.02.06 01:37
lidi probůch vzpamatujte se!

vykašlete se na imitace!
nechápu, jak někdo dneska může prodávat ty červený tzv. matjesy jako lososa, nebo i jako matjesy.
losos je losos a je růžovej a lahodnej, zatímco matjes je matjes, a to je pohlavně nedozrálej sleď, a proto je tak lahodnej!!! a dneska je sakra vzácnej.
když vám někdo nabídne lacinou naloženou rybu pod jménem matjesy, jděte od toho!!!

misapoho
135 příspěvků 13.02.06 11:05
...

Manano, kazdej ma narok na jiny chute. Muzu rict, ze zrovna tohle mi chutna vic nez losos. No a co, ze to je imitace. Je mi to prakticky jedno, hlavne, ze to chutna

zuchla
40 příspěvků 14.02.06 01:42
To je ten hacek...

Ja mam pravyho uzenyho lososa furt. Skotskyho, Norskyho, Atlantic, z farmy a nebo divokyho. Ale mam chut na tu imitaci, bylo to z Danska nebo Norska, skoro prusvitny platky a desne dobry. Este nas Nemeckej reznik na Staten Island to mel k dostani, ale pak jeho spolecnik umrel a on zavrel a bylo po ptakach…
Ja to hledal, kdyz sem byl naposled v Brne, ale nikde sem o to nezavadil.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz