RYBÍ bujón?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lesni_bytost
119 příspěvků 22.02.07 03:49
RYBÍ bujón?

Lze někde v ČR koupit? Před lety jej prodávali, čistě rybí bujón. Prodávat přestali, já si několikrát přivezla z Anglie, ale už mi dávno došel a do Anglie se nechystám .) Není přeci jen možnost sehnat ho i u nás?

Reakce:

Bali
1254 příspěvků 22.02.07 04:00
...

v CR nevim, ale v Nemecku maji veskere bujony ve sklenici. Obchod Edeka.
Jinak z Francie si vozim takove bujony v prasku. Kdyz neni jina moznost nebo cas udelat domaci, tak jsou velice prakticke.

esmeralda
4813 příspěvků 22.02.07 04:22
Rybí bujón do zásoby

Do vhodné mikrovlnné nádoby dej rybí kosti, maso, hlavy, cibuli, mrkev, řapíkatý celer, petržel, bobkový list, trochu bílého vína, sůl a pepř. Někdo má rád tymián (já nemusím). Zalij vše vodou, přiveď do varu. Nastav mikrovlnku na 40 minut na poloviční výkon a můžeš jít spát.
Ráno vývar přeceď, naporcuj a zmraz.

Někdo dělá vývar z krunýřů krevet. Na mě je to zbytečně moc silné, ale někomu to zřejmě chutná.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.07 04:29
Rybí bujón ...v kostkách

je k sehnání na www.paprika.panavis.cz. Jedná se ale o slabší vývar, ale účel to splní …odebírám také.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.07 07:39
Ten...

… už sháním " pěkně dlouho":" http://www.labuznik.com/forum_posts.php?… " TARGET = _new
 P.

lesni_bytost
119 příspěvků 25.02.07 07:04
...

Bedlo, a není v tom bujónu paprika? Myslím, že je to ten, který jsme viděli před pár lety na Slovensku a ve složení psali, že tam je paprika.

Jinak Esmeraldo, udělat si domácí a zmrazit by i celkem šlo, kdybychom neměli jen ten maličký mrazáček ve staré calexce ale děkuji.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.07 11:49
Rybí bujón ...v kostkách

asi máš pravdu l_b …ve složení je kromě extraktu ze sušeného rybího masa i lahůdková paprika. Doporučené použití: k rychlé přípravě rybí polévky maďarského halászlé.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz